Wiadomości, Ostatnia szansa podróż pociągiem Walił - zdjęcie, fotografia

W ten weekend, to jest 28 i 29 września, będzie można skorzystać z ostatnich kursów w tym roku sezonowych połączeń POLREGIO na trasie z Białegostoku do Walił. Tym samym kończy się sezon na podróże koleją przez Puszczę Knyszyńską, jakie były możliwe na tej trasie, dzięki dofinansowaniu przejazdów przez kilka samorządów.

Wszystkich, a zwłaszcza tych którzy jeszcze nie skorzystali, POLREGIO zaprasza na ostatnie w tym roku kursy pociągów malowniczą trasą przez Puszczę Knyszyńską. Ostatnia sobota i niedziela września kończy IV sezon od reaktywacji ruchu pasażerskiego na tej linii kolejowej.

- Nasza weekendowa oferta z roku na rok przyciąga coraz więcej osób. Potwierdza się trafność decyzji o wznowieniu przewozów kolejowych, jaką w roku 2016 podjął samorząd podlaski i lokalne samorządy – poinformowała Renata Gierasimiuk z Przewozów Regionalnych w Białymstoku.

Począwszy od majowego weekendu do końca września, w soboty i niedziele POLREGIO oferuje po dwa połączenia. Odjazdy odbywają się z dworca w Białymstoku o godz. 9:00 i 15:50, a ze stacji Waliły o godz. 10:26 i 16:56. Tę biegnącą przez piękne tereny 36-kilometrową trasę, pociąg pokonuje w 50 minut. Bez wychodzenia z domu można zaplanować przejazdy i kupić bilety poprzez platformę sprzedażową POLREGIO dostępną na www.polregio.pl

Przypominamy, że trasa Białystok – Waliły jest objęta promocyjną ofertą „Bilet dobrych relacji”. Jej zastosowanie obniża o połowę koszt przejazdu w porównaniu do podstawowej taryfy POLREGIO.

Bilety są dostępne w kasach biletowych oraz w systemie sprzedaży bilety.polregio.pl i aplikacji POLREGIO. Na wszystkich stacjach, poza stacją Białystok, bilety można kupić także u obsługi pociągu bez dodatkowych opłat. Za bilety kupowane w pociągu można zapłacić używając karty płatniczej. Obsługa jest wyposażona w terminale płatnicze.

Życzymy udanych wyjazdów weekendowych z POLREGIO.

(Źródło: Przewozy Regionalne/ Foto: ASM)

Ostatnia szansa na podróż pociągiem do Walił komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama