„Ostra Jazda“ w Święto Niepodległości

Kultura, „Ostra Jazda“ Święto Niepodległości - zdjęcie, fotografia
LIS 11
Aula Duża Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzenia ul. Ciepła 40 godz: 17:00

Zapraszamy na spektakl „Ostra Jazda“ przygotowany przez warszawski TEATR KOMEDIA w gwiazdorskiej obsadzie, który już 11 listopada wystąpi w Białymstoku. Nasi czytelnicy mają szansę otrzymać podwójne zaproszenie na ten seans. Muszą wziąć udział w konkursie.

„Ostra jazda“ to brawurowa komedia Norma Fostera z nieoczekiwaną pointą i znakomitą obsadą – Katarzyna Żak, Julia Kamińska, Mirosław Baka, Jan Jankowski i Przemysław Sadowski.

„OSTRA JAZDA”

Do czego zdolni są ludzie z dnia na dzień pozbawieni pracy? Do czego zdolni są ludzie, którzy nienawidzą swej pracy? Wreszcie, do czego zdolni są ludzie, którzy przebywają w towarzystwie pozbawionych i nienawidzących pracy?

Niestety, chyba do wszystkiego…Nawet do tego, aby porzucić utarte koleiny znanej, bezpiecznej oraz akceptowalnej społecznie rodzinnej codzienności i rzucić się w nieznane i mroczne objęcia showbiznesu… Nieco roznegliżowanego showbiznesu… No dobrze, bądźmy szczerzy – zupełnie nagiego showbiznesu. Cóż, właściwie…pornobiznesu…Dalej już tylko może być śmiesznie. Nawet bardzo śmiesznie.

Bohaterowie „Ostrej jazdy“ poprzez udział w niefortunnej przygodzie z kinem niezupełnie familijnym przeżyją niezwykłe emocjonalne wstrząsy i prawdziwe duchowe rozterki. Jednak konieczność zmierzenia się z nagą rzeczywistością – momentami w sensie dosłownym – pozwala im spojrzeć na siebie i na ludzi wokół w zupełnie inny niż dotychczas sposób. Pozwala im poznać nagą prawdę…o przepraszam, po prostu prawdę o sobie. I popaść w kolejne tarapaty, tyle tylko, że tym razem miłosne…

Nagość jeszcze nigdy nie była tak śmiesznie ubrana jak w naszej najnowszej prapremierze!

KONKURS

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy podwójne zaproszenie na spektakl „Ostra Jazda”, który odbędzie się w Święto Nie podległości, 11 listopada. Aby je otrzymać należy prawidłowo odpowiedzieć na jedno pytanie: W jakich serialach grała Julia Kamińska? Należy podać tytuł przynajmniej jednego serialu, w jakim występowała ta aktorka.

Odpowiedzi prosimy zamieszczać w komentarzach na naszym redakcyjnym fanpage facebookowym. Spośród prawidłowych odpowiedzi, redakcyjna Sierotka Marysia wylosuje osobę, która otrzyma zaproszenie i będzie mogła zabrać osobę towarzyszącą na niedzielny spektakl.

Spektakl dla widzów 18+!

„OSTRA JAZDA” Norm Foster

11.11.2018, Białystok, godz. 17:00

Aula Duża Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzenia ul. Ciepła 40

Bilety:

Kasa OiFP ul. Odeska 1, tel. 85/ 306 75 04

Recepcja Pokoje Gościnne ul. Ciepła 40

Bilety grupowe i informacja tel.: 515 400 723 / 515 331 914

Rezerwacje biletów online e-mail: [email protected] / [email protected]

Bilety przez internet: kupbilecik.pl, biletyna.pl

Bilety w cenie: 90/80/70 zł

(BL)

„Ostra Jazda“ w Święto Niepodległości komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama