Pacjenci z Łap otrzymają specjalistyczną pomoc w przychodni

Wiadomości, Pacjenci otrzymają specjalistyczną pomoc przychodni - zdjęcie, fotografia

To już ostatnie dni funkcjonowania poradni specjalistycznych w budynku SP ZOZ przy ul. Korczaka w Łapach. Od 12 listopada część lekarzy specjalistów będzie przyjmować w wyremontowanych niedawno pomieszczeniach budynku przychodni przy ul. Piaskowej 9. Chodzi o gabinety: neurologiczny, nefrologiczny, laryngologiczny i dermatologiczny.

Będą one również wyposażone w nowoczesny sprzęt, który niedawno dotarł do Łap – informuje dyrektor SP ZOZ Urszula Łapińska. Przypomina, że od początku listopada przy Piaskowej działają już poradnia diabetologiczna i gabinet leczenia zespołu stopy cukrzycowej, a także POZ.

- Oprócz remontu wnętrz, do poradni kupiono też samochód z homologacją, przeznaczony do  realizacji wizyt domowych i transportu chorych – dodaje Starosta Powiatu Białostockiego Jan Perkowski.

Remont wnętrza przychodni przy Piaskowej wraz z jego wyposażeniem kosztował ponad 1,8 mln zł. W przyszłym roku budynek przejdzie termomodernizację.

Z kolei w budynku Szpitala w Łapach wciąż działać będą poradnie: kardiologiczna, urazowo - ortopedyczna, gruźlicy i chorób płuc.

(Źródło i foto: powiatbialostocki.pl/ oprac. Kalina)

Pacjenci z Łap otrzymają specjalistyczną pomoc w przychodni komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama