Pairoux Gauderic tegorocznym zwycięzcą Polish Open Kaliber

Sport, Pairoux Gauderic tegorocznym zwycięzcą Polish Kaliber - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 6
  • Fotka nr 1 z 6
  • Fotka nr 2 z 6
  • Fotka nr 3 z 6
  • Fotka nr 4 z 6
  • Fotka nr 5 z 6

W jubileuszowej, dwudziestej już edycji zawodów strzeleckich triumfował zawodnik z Francji. Tak celnie z pistoletu strzelał Pairoux Gauderic. To chyba dzięki gorącemu dopingowi kolegów z francuskiej drużyny w ostatnim, dogrywkowym strzale pokonał Siergieja Kulisza z Ukrainy.

Jak mówią sami uczestnicy Polish Open Kaliber oraz kibice tej dyscypliny sportowej, widowisko było naprawdę wspaniałe. Każdy strzał zawodników witany był owacjami międzynarodowej publiczności.

W 16-osobowym finale startowali przedstawiciele Polski, Francji, Niemiec Ukrainy, Białorusi i Estonii. Trójka młodych Kalibrowiczów: Aleksandra Szutko, Gabriel Chojnowski i Michał Stanisławczyk spisywali się dzielnie, ale zabrakło im nieco szczęścia. W blasku reflektorów, w otoczeniu głośnej muzyki i wrzawy, na sali nie było łatwo strzelać dziesiątki. Natomiast ci, którym ta sztuka się nie udawała, odpadali z dalszej zabawy.

Skoda, bo było o co walczyć! Nagrodą główną był Citroen A3 Aircross. Młody Francuz po jego odebraniu musiał jeszcze pokroić ogromny jubileuszowy tort, który w takiej sytuacji smakował wyjątkowo słodko.

- Udana impreza, wysokie wyniki sportowe, wspaniała białostocka gościnność, to wszystko przyciąga do naszego miasta coraz więcej zawodników z całego świata. Już teraz zapraszamy na przyszły rok – zapraszają sportowcy z Klubu Sportowego Kaliber w Białymstoku.

(Źródło i foto: UKS Dojlidy/ oprac. Cezarion)

Pairoux Gauderic tegorocznym zwycięzcą Polish Open Kaliber komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama