Para znalazła się w rękach policjantów za niszczenie mienia

Wiadomości, znalazła rękach policjantów niszczenie mienia - zdjęcie, fotografia

Białostoccy policjanci zatrzymali kobietę i mężczyznę podejrzanych o rozbój. Do zdarzenia doszło w jednym z hoteli. Sprawcy zamknęli pokrzywdzonego w pokoju, a następnie używając przemocy i grożąc pozbawieniem życia ukradli blisko 3 tys. złotych. 36-latek i jego rówieśniczka trafili do aresztu. Oboje usłyszeli już zarzuty. Teraz ich dalszym losem zajmie się sąd.

W miniony czwartek, 17 października, przed godz. 9.00, dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku otrzymał zgłoszenie o uszkodzeniu drzwi w jednym z hoteli w rejonie Białegostoku. Na miejscu już po kilku minutach zjawili się policjanci z białostockiej "patrolówki".

Tam pracownik hotelu poinformował mundurowych, że dwójka gości hotelowych jest odpowiedzialna za wybicie szyby w drzwiach wejściowych. Chwilę później do funkcjonariuszy zgłosił się pokrzywdzony, który oświadczył, że w nocy kobieta z mężczyzną grozili mu nożem, pobili, a następnie ukradli mu blisko 3 tys. złotych.

Policjanci ustalili, że za oba zdarzenia odpowiedzialne są te same osoby – również goście hotelowi. Już po chwili podejrzani byli w rękach mundurowych. Okazali się nimi 36-letni mieszkaniec Wałcza oraz jego rówieśniczka, mieszkanka Białegostoku.

Oboje trafili do policyjnego aresztu, a mundurowi odzyskali część skradzionych pieniędzy. Następnego dnia po zatrzymaniu usłyszeli już zarzuty. Teraz ich dalszym losem zajmie się sąd.

(Źródło i foto: podlaska.policja.gov.pl/ oprac. Kalina)

Para znalazła się w rękach policjantów za niszczenie mienia komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama