11°C pochmurno z przejaśnieniami

Pasjonaci przyglądają się z powietrza. Powstał filmik o MOSP

Można mieć jedną pasję, można mieć więcej. W tym przypadku wystarczyły dwie naraz, żeby stworzyć krótkie dzieło pokazujące ile radości daje piłka nożna. Filmik powstał wyłącznie dlatego, że jego autor chyba lubi kopać piłkę, bo poobserwować z drona jak to wygląda, na pewno.

Miejski Ośrodek Szkolenia Piłkarskiego ma ostatnio dobrą passę, jeśli chodzi o ludzi dobrej woli. Tej niestety, wciąż brak jest prezydentowi Białegostoku, który nie uruchamia pieniędzy na remont boisk. Ale na szczęście znalazł się i sponsor w postaci firmy Krynka, znalazł się partner medialny w postaci naszej skromnej redakcji, a ostatnio znalazł się jeszcze człowiek, który postanowił pokazać ile frajdy jest z kopania piłki na boisku podczas treningów.

Młody człowiek nagrał krótki filmik, który ukazuje pasję najmłodszych piłkarzy z Białegostoku. Pewnie wielu z nich marzy po cichu o wielkiej sportowej karierze. Jeszcze inni, grają w piłkę, bo kochają ten sport i aktywność na świeżym powietrzu. Z góry widać doskonale, jak wygląda obiekt, jak jest zadbany i ile dzieci postanowiło wyjść na murawę zamiast siedzieć przed komputerami.

- To była bardzo miła niespodzianka. Przyjechałem właśnie sprawdzić co się dzieje na treningach i dostałem do ręki pendrive. Nie wiedziałem jeszcze wtedy co na nim jest. Sprawdziłem w domu i to jest świetne. Szkoda, że nie wiem nawet komu podziękować, bo ten człowiek się nie przedstawił. Dzieciaki i rodzice byli zachwyceni, kiedy filmik pojawił się na naszym MOSP-owym fanpage. Serdecznie dziękujemy, wszyscy – powiedział naszej redakcji Maciej Kudrycki, trener i koordynator na województwo podlaskie projektu Piłkarska przyszłość z Lotosem.

Lotos zresztą jest kolejnym dobrym partnerem, dzięki któremu od kilku miesięcy wdrażany jest unikatowy program szkoleniowy. Choć jeszcze za wcześnie mówić, że ostatnie wygrane różnych drużyn z różnych grup wiekowych, to zasługa tego programu, coś może być na rzeczy. Niezależnie od wszystkiego, warto zobaczyć minutowe nagranie z miejskich boisk przy Świętokrzyskiej.

Władze Miejskiego Ośrodka Szkolenia Piłkarskiego za naszym pośrednictwem przesyłają autorowi filmu serdeczne podziękowania za film – niespodziankę i zapraszają częściej do siebie na treningi.

(Agnieszka Siewiereniuk – Maciorowska)


Pasjonaci przyglądają się z powietrza. Powstał filmik o MOSP komentarze opinie

  • gość 2018-04-12 13:17:18

    Car Truskolaski woli wydać z miejskiej kasy około 500000zł. na swoją promocję przedwyborczą z Bayernem , jak wspomóc boiska.Jak patrzę na reklamy w autobusach z udziałem Truskolaskiego w białej koszulce promującego Bayern Monachium to mi się niedobrze robi.Oby jak najszybciej ten człowiek zniknął z życia publicznego.

Dodajesz jako: Zaloguj się