Piasek z Oddziałem Zamkniętym pożegnają lato w Białymstoku

SIER 25
Rynek Kościuszki godz: 18:00

W sobotę (25 sierpnia) na Rynku Kościuszki odbędzie się koncert na pożegnanie lata. Polskie Radio Białystok i władze miasta zapraszają na energetyczną dawkę dobrej muzyki. Będzie to już szósta odsłona wydarzenia „Białystok – Miasto Dobrej Muzyki”.

Koncert „Białystok – Miasto Dobrej Muzyki” wpisał się już w kalendarz największych imprez muzycznych odbywających się corocznie w naszym mieście. Za nami pięć edycji tego wydarzenia, a kolejna odbędzie się wieczorem w najbliższą sobotę. W poprzednich latach gościliśmy m.in. Sarsę, Lemon, Klezmafour, Łukasza Zagrobelnego, Brodkę, zespoły IRA i Enej, Justynę Steczkowską, Bednarka czy T.Love.

W tym roku wystąpią: Magdalena Pietruczak z zespołem, Kasia Popowska, Oddział Zamknięty i Andrzej Piaseczny.

Już szósty raz wspólnie pożegnamy wakacje podczas niezwykłego koncertu na Rynku Kościuszki. Zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu wszystkich, którzy będą w Białymstoku w najbliższą sobotę – mówi zastępca prezydenta Rafał Rudnicki.

Początek koncertu o godz. 18.00. Jako pierwsza wystąpi na scenie Magdalena Pietruczak. Po niej, o godz. 18.45, usłyszymy Kasię Popowską. Później, o godz. 20.00, wystąpi zespół Oddział Zamknięty. Koncert zakończy występ Andrzeja Piasecznego, który zacznie się o godz. 21.45.

Koncert organizowany przez Polskie Radio Białystok jest współfinansowany przez Miasto Białystok.

(Źródło i foto: bialystok.pl/ oprac. ASM)

Piasek z Oddziałem Zamkniętym pożegnają lato w Białymstoku komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama