Piątek z festiwalem Disco Polo w Michałowie

Kultura, Piątek festiwalem Disco Michałowie - zdjęcie, fotografia

Już w najbliższy piątek, 23 sierpnia, odbędzie się Disco Festival w Michałowie. Temat przewodni imprezy to – Przywróćmy magię lat 90!

Szykuje się prawdziwy, muzyczny powrót do przeszłości. W piątek, 23 sierpnia na scenie michałowskiego Amfiteatru wystąpią największe gwiazdy muzyki disco-polo lat 90. Specjalnie na tą okazję zespół Sonet po ponad 20 latach wznowi swoją działalność, a zespół Casanova obchodzić będzie jubileusz 25-lecia działalności. Tego nie można przegapić!

- Zachęcamy wszystkich do przebrania się w ubrania charakterystyczne dla stylu lat 90. – mówi Paweł Oziałbo z Gminnego Ośrodka Kultury w Michałowie, organizatora tego wydarzenia. – Najlepsze zostaną nagrodzone.

Lata 90-te to dla muzyki disco polo początek wielkiej popularności. Stragany z kasetami disco-polo, wielkie imprezy w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie – to wszystko powróci do nas już w ten piątek, w Michałowie. To przecież właśnie w latach 90. swoją karierę rozpoczęły takie zespoły jak Boys, Skaner, Top One, Lider, Sonet, Imperium czy Casanova. I wszystkie je zobaczymy na michałowskiej scenie.

- Artyści z wielką chęcią zgodzili się na tą wspólną podróż w czasie. Na michałowskiej scenie usłyszymy ich największe przeboje – przekonuje Paweł Oziabło. – Zapraszamy serdecznie!

Zagrają:

BOYS

JOBERY

TOP ONE

TOP GIRLS

Skaner

Imperium

Lider

Dj Mietek

Benefis – 25 lat zespołu CASANOVA oraz jedyny od ponad 20 lat koncert, jednorazowo reaktywowanego zespołu SONET (Jerzy Ostapczuk – Prymaki, Sławomir Łuksza – Sekret)!

Imprezę poprowadzi znany i lubiany prezenter POLO TV – Maciej Smoliński. Musicie tam być! Back to 90's czyli Michałowo Disco Festival 2019, 23 sierpnia, Amfiteatr Miejski w Michałowie, start godz. 18.00!

(Źródło i foto: UM w Michałowie/ oprac. ASM)

Piątek z festiwalem Disco Polo w Michałowie komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama