Pięć osób uratowanych przed utonięciem dzięki policjantom

Wiadomości, Pięć osób uratowanych przed utonięciem dzięki policjantom - zdjęcie, fotografia

Augustowscy policjanci pełniący służbę na wodzie uratowali pięć osób. Chwilę wcześniej wysoka fala zatopiła łódkę młodych ludzi. Dzięki obecności i natychmiastowej reakcji policyjnych "wodniaków" wszyscy bezpiecznie trafili na brzeg.

Augustowscy policjanci pełniący służbę nad jeziorem Necko uratowali pięć osób przed utonięciem. Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę, 1 września, po południu. Policyjni "wodniacy" w trakcie patrolu jeziora zauważyli na środku akwenu jak grupa osób znajdujących się w wodzie wzywa pomocy.

Mundurowi natychmiast ruszyli na ratunek. Po chwili wszyscy znajdowali się już na policyjnej łodzi. Jak ustalili policjanci dwie kobiety i trzech mężczyzn w trakcie rejsu łodzią zostali zaskoczeni przez wysoką falę. W pewnym momencie ich łódka zaczęła tonąć, po tym jak przykryła ją wysoka fala, przez co grupa osób znalazła się w wodzie.

Dzięki natychmiastowej reakcji augustowskich policjantów grupa wyczerpanych młodych osób w wieku od 22 do 27 lat została uratowana przed utonięciem, a następnie bezpiecznie trafiła na brzeg.

(Źródło i foto: podlaska.policja.gov.pl/ oprac. Kalina)

Reklama

Pięć osób uratowanych przed utonięciem dzięki policjantom komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama