Pierwszy mecz MOSP w tym sezonie. Piłkarze wyjdą w nowych strojach

MOSP Białystok, Pierwszy sezonie Piłkarze wyjdą nowych strojach - zdjęcie, fotografia
MAR 24
Boisko boczne Stadionu Miejskiego w Białymstoku godz: 16:00

Już w niedzielę, 24 marca, swój pierwszy mecz w tym sezonie rozegra beniaminek IV ligi piłkarskiej – Miejski Ośrodek Szkolenia Piłkarskiego z Białegostoku. Na bocznym boisku Stadionu Miejskiego drużyna z Białegostoku pokaże się w nowych strojach.

Zima się skończyła i pora wyjść na boisko. Piłkarze z Miejskiego Ośrodka Szkolenia Piłkarskiego z Białegostoku nieco odpoczęli, ale też nie próżnowali przez całą zimę. Treningi odbywały się zarówno na ośnieżonych boiskach przy Świętokrzyskiej, jak też i na salach sportowych. W najbliższą niedzielę, 24 marca, okaże się czy przygotowania były wystarczające, bo MOSP Białystok rozegra swój pierwszy mecz w tym sezonie.

Przeciwnikiem białostoczan będą suwalczanie z Wigier. Przyjadą do Białegostoku rezerwy drużyny i zmierzą się tym razem nie na stadionie MOSP, ale na boisku bocznym Stadionu Miejskiego. Zapraszamy kibiców i przyjaciół naszej drużyny, w której zaszło nieco zmian. Przypominamy, że w bramce nie zobaczymy już „Goriego” – Piotra Gorczycy, który dotychczas był podporą MOSP Białystok. Przeszedł niedawno do innego z klubów. Zastąpi go Patryk Fiedorowicz, dotychczas rezerwowy bramkarz w MOSP. Zabraknie także Jakuba Jakimiuka, bo od niedawna jest zawodnikiem ŁKS-u Łomża. Zmieni się również kapitan drużyny, choć tu jeszcze nie wiadomo, kto nim zostanie, bo zdecyduje o tym trener i to raczej na krótko przed meczem.

- W tym sezonie nie zobaczymy Roberta Speichlera, najbardziej doświadczonego piłkarza w MOSP. Między innymi dlatego, że chcemy sprawdzić i dać szansę innym piłkarzom, którzy są naszymi wychowankami. W końcu chodzi o to, żeby dobrze szkolić piłkarzy i dawać im możliwości sprawdzenia się na boisku. Od początku właśnie taką taktykę przyjęliśmy, aby szkolić, dawać szansę gry i najlepszym umożliwiać karierę w klubach grających w wyższych ligach – mówi naszej redakcji Maciej Kudrycki, trener koordynator z Miejskiego Ośrodka Szkolenia Piłkarskiego.

Przygotowanie i chęć do walki na boisku są najważniejsze, ale w osiągnięciu dobrego wyniku ma również znaczenie atmosfera w klubie, w samej drużynie oraz jej morale. Być może to ostatnie uda się nieco podnieść dzięki nowemu sprzętowi meczowemu. W niedzielę na boczne boisko stadionu miejskiego zawodnicy MOSP wyjdą w zupełnie nowych strojach, w innej niż dotychczas kolorystyce.

Nasza redakcja, podobnie jak w poprzednim sezonie jest partnerem medialnym Miejskiego Ośrodka Szkolenia Piłkarskiego. Została również znakomita część sponsorów, choć doszli również i nowi. O tym, jak sobie poradzą piłkarze w nowym sezonie przekonamy się już jutro podczas spotkania z rezerwami Wigier Suwałki na boisku bocznym stadionu miejskiego, na który zapraszamy. Mecz rozpocznie się o godzinie 16.00, zaś wejście na stadion jest bezpłatne.

(Agnieszka Siewiereniuk – Maciorowska/ Foto: MOSP Białystok)

Pierwszy mecz MOSP w tym sezonie. Piłkarze wyjdą w nowych strojach komentarze opinie

  • gość 2019-03-24 17:49:10

    macioro, a gdzie łobjazd twoj, kartoflof ty nie pożarłajeszcze bedziesz wątła strachu ty jeden

  • gość 2019-03-24 21:31:14

    ty macioro, żarła ty dziś już kartofli z koryta

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama