14°C bezchmurnie

Pierwszy w tym roku otwarty dzień w spalarni śmieci w Białymstoku

Kiedy: 2018-01-13 , godzina: 10:00

Wiadomości, Pierwszy otwarty dzień spalarni śmieci Białymstoku - zdjęcie, fotografia

Kalendarz ścienny na 2018 rok otrzyma każdy zwiedzający spalarnię odpadów komunalnych podczas Dnia Otwartego, już w najbliższą sobotę 13 stycznia. ZUOK w Białymstoku można będzie zwiedzić bezpłatnie o godz. 10.00 i 11.30. Zapisy przez internet trwają do piątku, 12 stycznia.

W najbliższą sobotę, 13 stycznia 2018 r., odbędzie się Dzień Otwarty w białostockim Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych. Na wycieczkę warto zabrać swój smartfon – bo na miejscu będzie można zainstalować aplikację mobilną na telefon i podczas zwiedzania uzyskać dostęp do bieżących informacji na temat aktualnych parametrów pracy ZUOK w Białymstoku.

Aby wziąć udział w zwiedzaniu spalarni, należy przesłać zgłoszenie za pomocą formularza internetowego. Zarejestrować można się TUTAJ. Każdy ze zwiedzających otrzyma kalendarz ZUOK Białystok na 2018 r.

Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Białymstoku to jedna z pierwszych spalarni tego typu w Polsce. Dzięki termicznemu przekształcaniu odpadów, produkowana jest tu energia elektryczna i cieplna, z której korzystają mieszkańcy Białegostoku.

(Źródło i foto: wrotapodlasia.pl/ oprac. Cezarion)

Pierwszy w tym roku otwarty dzień w spalarni śmieci w Białymstoku komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl