11°C bezchmurnie

Pijany grajewianin pływał po jeziorze rajgrodzkim

Motoryzacja, Pijany grajewianin pływał jeziorze rajgrodzkim - zdjęcie, fotografia

Nietrzeźwego kierowcę oraz sternika zatrzymali grajewscy policjanci podczas minionego weekendu. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie mężczyźni odpowiedzą przed sądem. Policjanci apelują o rozsądek na drodze, a także nad wodą.

Grajewscy policjanci zatrzymali w miniony weekend nietrzeźwego sternika, a także kierowcę. Jeśli chodzi o nieodpowiedzialnego amatora wypoczynku nad wodą to został on zatrzymany w minioną sobotę, tuż po godzinie 12.00, na jeziorze rajgrodzkim przez mundurowego z KPP w Grajewie, który pełnił służbę wspólnie z funkcjonariuszami Straży Leśnej.

Wstępne badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Z kolei w niedzielę, 10 czerwca, tuż po północy, policjanci wyeliminowali z ruchu drogowego nietrzeźwego kierowcę. Został on zatrzymany do kontroli drogowej na terenie Grajewa. Mężczyzna kierował samochodem mając ponad promil alkoholu w organizmie. Dodatkowo, miał on orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie mężczyźni odpowiedzą przed sądem. Policjanci apelują o rozsądek na drodze, a także nad wodą.

(Źródło i foto: podlaska.policja.gov.pl/ oprac. Kalina)


Pijany grajewianin pływał po jeziorze rajgrodzkim komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl