Polityka, zadowolony kampanii wyborczej Liczy wygraną - zdjęcie, fotografia

Kampania była krótka, ale bardzo intensywna. Ostatniego dnia, przed ciszą wyborczą politycy większości komitetów i ugrupowań podsumowywali działania, dziękowali za pomoc i apelowali o głosy wyborców. Prawo i Sprawiedliwość również dokonało podsumowania i ustami lidera przekazało, że jest dobrej myśli.

Ostatniego dnia kampanii wyborczej lider listy Dariusz Piontkowski jeszcze raz zaapelował do wyborców, aby oddawali swoje głosy na biało-czerwoną drużynę Prawa i Sprawiedliwości. Podkreślał, że ostatnie cztery lata były dobre dla Polski i dla Polaków, więc jeśli chcą utrzymania programów socjalnych oraz dotychczasowej polityki w innych obszarach życia społecznego, powinni zagłosować na kandydatów Prawa i Sprawiedliwości.

W imieniu całej drużyny dziękował również wszystkim osobom, które pomagały w prowadzeniu kampanii, ale dziękował także i wszystkim kandydatom, że byli w stanie dojechać nawet do najmniejszych miejscowości województwa podlaskiego, aby przekonywać do projektów partii rządzącej.

- Moje koleżanki i koledzy, wszyscy spotykaliśmy się z mieszkańcami województwa podlaskiego i staraliśmy się przekazywać szczegóły naszego programu, odpowiadać na pytania, mówiliśmy dlaczego tak, a nie inaczej podejmowaliśmy decyzje – mówił Dariusz Piontkowski. – Razem jesteśmy biało – czerwoną drużyną, która wie jak zadbać o interesy naszego regionu w przyszłym parlamencie. Wszyscy chcemy doprowadzić do tego, aby Polakom żyło się lepiej. Gwarantujemy skuteczne realizowanie programu Prawa i Sprawiedliwości. Programu dobrego dla Polaków, programu, który doprowadzi do tego, że Polska będzie państwem dobrobytu – dodał.

Dariusz Piontkowski mówił, iż bardzo liczy na to, że liczba zdobytych mandatów będzie większa niż cztery lata temu. Chodziło w tym przypadku o mandaty do Sejmu. Natomiast odnośnie mandatów do Senatu, Piontkowski jest zdania, że podobnie jak cztery lata temu wszystkie trzy przypadną właśnie tej formacji.

Politycy do późnych godzin, ale przed ciszą wyborczą będą jeszcze prowadzili agitację i rozmowy z mieszkańcami. Ale w ich trakcie będą w ogóle zachęcać mieszkańców, aby skorzystali z przysługującego im prawa i poszli na wybory. O północy rozpoczyna się cisza wyborcza, która nie pozwala już na prowadzenie żadnej agitacji politycznej. W jej trakcie nie można podawać również wyników sondażowych, ani prowadzić innych działań mogących wpływać na opinie polityczne wyborców.

(Agnieszka Siewiereniuk – Maciorowska/ Foto: PiS Białystok)

PiS zadowolony z kampanii wyborczej. Liczy na wygraną komentarze opinie

  • gość 2019-10-12 00:45:28

    Bardzo wesola ta polska mlodziez , jak widac na zalaczonym zdjeciu.

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama