10°C bezchmurnie

Plan B w Kinie Helios. Zaproszenie u nas

Kiedy: 2018-10-11 , godzina: 13:00 | Gdzie: Kino Helios w Galerii Atrium Biała, ul. Miłosza 2

Kultura, Kinie Helios Zaproszenie - zdjęcie, fotografia

W najbliższy czwartek, 11 października, w kinie Helios, w Galerii Atrium Biała, w ramach cyklu Kultura Dostępna, czyli dobre, polskie kino za jedyne 10 zł, zostanie wyświetlony film pt. „Plan B” w reżyserii Kingi Dębskiej. Jak co tydzień przygotowaliśmy specjalnie naszym czytelnikom podwójne zaproszenie na seans, które można zdobyć w konkursie.

Opis filmu

Obyczajowy film o miłości. Bohaterów filmu poznajemy kilkanaście dni przed Walentynkami, w chwili, gdy w ich życiu wydarza się coś całkiem nieoczekiwanego. Sytuacje, z którymi się konfrontują, prowadzą do zaskakujących rozwiązań. Wnoszą w ich życie nową jakość, za sprawą przypadku, bądź zrządzenia losu. Dają nadzieję na odnalezienie prawdziwych uczuć i autentycznych więzi.

KONKURS

Jak co tydzień, wspólnie z Kinem Helios, przygotowaliśmy konkurs dla naszych czytelników, w którym można wygrać podwójne zaproszenie na czwartkowy seans. Aby je zdobyć należy prawidłowo odpowiedzieć na jedno pytanie: Jak nazywa się aktorka, która wcieliła się w filmową postać Natalii? Należy podać jej imię i nazwisko. Na odpowiedzi czekamy na naszym profilu redakcyjnym na Facebooku – należy je zamieszczać w komentarzach pod artykułem. Spośród prawidłowych odpowiedzi Sierotka Marysia wylosuje zwycięzcę, który otrzyma podwójne zaproszenie na czwartkowy seans kinowy w Galerii Atrium Biała.

Przypominamy ponadto, że od 2018 roku, seanse Kultury Dostępnej odbywają się w każdy czwartek w dwóch porach, o godz. 13:00 oraz o godz. 18:00.

(BL)


Plan B w Kinie Helios. Zaproszenie u nas komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl