21°C umiarkowane opady deszczu

„Po prostu przyjaźń” w Kinie Helios. Mamy do rozdania bilety na ten film

Kiedy: 2018-02-15 , godzina: 13:00 | Gdzie: Kino Helios, ul. Cz. Miłosza 2

Kultura, „Po prostu przyjaźń” Kinie Helios rozdania bilety - zdjęcie, fotografia

W najbliższy czwartek, 15 lutego, w kinie Helios Atrium Biała zostanie wyświetlony film w ramach cyklu Kultura Dostępna, czyli dobre, polskie kino za jedyne 10 zł. W tym tygodniu zapraszamy na film pt. „Po prostu przyjaźń” w reżyserii Filipa Zyblera.

Są ze sobą na dobre i złe, na zawsze. Aż pewnego dnia... Alina (Sonia Bohosiewicz) i Marian (Marcin Perchuć) wygrywają do spółki wielkie pieniądze i muszą się nimi jakoś podzielić. Ivanka (Magdalena Różczka), singielka i menadżerka na wysokich obcasach, postanawia mieć dziecko, pomóc ma jej w tym serdeczny przyjaciel (Bartłomiej Topa). Filip (Kamil Kula) zaryzykuje twarz i karierę dla kaprysu zwariowanej kolekcjonerki guzików (Aleksandra Domańska). Stateczny profesor (Krzysztof Stelmaszyk) będzie musiał zdecydować, czy dla przyjaciela (Przemysław Bluszcz) warto złamać zasady.

Tymczasem zgrana paczka przyjaciół (Agnieszka Więdłocha, Aleksandra Domańska, Maciej Zakościelny, Piotr Stramowski, Marcin Perchuć) wyrusza w góry, gdzie odkrywa tajemnicę, która na zawsze zmieni ich życie.

Co wybiorą? Lojalność czy pieniądze? Przyjaźń czy miłość? Prawdę czy kłamstwo? Własne czy cudze szczęście? Każdy wybór dla bohaterów komedii "Po prostu przyjaźń" oznacza tarapaty. Kto pomoże im się z nich wydobyć? Wiadomo: przyjaciele. Bo przyjaźń, jak żadna inna inwestycja, zawsze się opłaca.

KONKURS:

Specjalnie dla naszych czytelników mamy do rozdania dwa pojedyncze bilety na czwartkowy seans kinowy. Wystarczy tylko prawidłowo odpowiedzieć na jedno pytanie: Jak się nazywa osoba, która napisała scenariusz do filmu „Po prostu przyjaźń”. Prosimy podać pełne imię i nazwisko. Odpowiedzi prosimy zamieszczać w komentarzach pod artykułem na naszym redakcyjnym fanpage na portalu Facebook. Spośród prawidłowych odpowiedzi redakcyjna Sierotka Marysia wylosuje dwójkę zwycięzców, którzy otrzymają zaproszenia do kina Helios w Galerii Atrium Biała.

(15 lutego 2018 r., czwartek, Kino Helios, Galeria Atrium Biała, ul. Czesława Miłosza 2 w Białymstoku. Przypominamy też, że od 2018 roku, seanse Kultury Dostępnej odbywają się w każdy czwartek w dwóch porach, o 13:00 oraz 18:00).

(BL)

„Po prostu przyjaźń” w Kinie Helios. Mamy do rozdania bilety na ten film komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl