Po wakacjach wraca Trójząb Kabaretowy

Kultura, wakacjach wraca Trójząb Kabaretowy - zdjęcie, fotografia
PAŹ 22
Klub Fama, ul. Legionowa 5 godz: 18:00

To będzie pierwszy Trójząb po letniej przerwie. Białostocki Ośrodek Kultury oraz Kabaret Inaczej zapraszają na 47. Trójząb Komediowy już w najbliższy wtorek, 22 października 2019, o godz. 18:00 do Klubu Fama, przy ul. Legionowej 5. Wystąpią: Luźny Mankiet i Kabaret Czołówka Piekła.

Luźny Mankiet to improwizacyjna inicjatywa dwóch byłych członków grupy ŻBIK. Na pytanie „dlaczego Luźny Mankiet?” odpowiadają: – “Bo gramy bez spiny. Kim jesteśmy? Różnie mówią. Tych dwóch najwyższych. Dwugłowe brodate monstrum z Orlenu. Ten śmieszny i ten, co prowadzi. Albo po prostu Michał i Maciek”.

Debiut sceniczny Kabaretu Czołówka Piekła miał miejsce w 2006 roku w Poznaniu. Zespół tworzą cztery osoby, w tym trzech artystów kabaretowych plus osoba obsługująca koncerty od strony technicznej. W występach prócz klasycznych form kabaretowych (skecz, monolog) nie brakuje muzyki. Artyści prezentują humor ciekawy, inteligentny z domieszką absurdu.

“Czołówka” jest laureatem wielu prestiżowych konkursów kabaretowych. W 2019 roku zdobyli GRAND PRIX na Przeglądzie Kabaretów PAKA w Krakowie. Na swoim koncie mają liczne występy w TVP 1, TVP 2, TVP ROZRYWKA, TV NOWA czy POLSACIE. Ich najpopularniejsze skecze to między innymi “Ustawka”, “Dietetyk” oraz parodie piosenek które mają milionowe wyświetlenia w YouTube: parodia Kamila Bednarka pt. “Grille” oraz parodia zespołu ENEJ pt. ” Wanna pełna fok”.

Kabaret jest współgospodarzem cyklu wieczorów komediowych POZNAŃ COMEDY SHOW w Scenie na Piętrze oraz PeStKi – Poznańskich Spotkań Kabaretowych w Domu Kultury “Pod Lipami” w Poznaniu. Współtworzy zespół IMPROBRAĆ – grupę poznańskich komików przedstawiających IMPROWIZACJE KABARETOWE. Przez wiele lat współtworzył nieistniejące już wieczory kabaretowe ROJBER w Poznaniu.

(22 października 2019 r., wtorek, godz. 18.00, Klub Fama, ul. Legionowa 5. Bilety: 20 zł przedsprzedaż, 25 zł w dniu imprezy do kupienia w kasie kina Forum, kasie BOK/CLZ i na stronie https://bilety.bok.bialystok.pl/)

(Źródło i foto: BOK/ oprac. Kalina)

Po wakacjach wraca Trójząb Kabaretowy komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama