KOLIZJA 24, zdarzeniu drogowym zablokowany ruchu Piastowskiej - zdjęcie, fotografia

Jeszcze przed południem w Białymstoku doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów osobowych. Przez ponad godzinę na skrzyżowaniu ulicy Piastowskiej z Mieszka I był zablokowany pas ruchu. Poszkodowany w tym zdarzeniu 63-letni kierowca mercedesa trafił do szpitala.

W zasadzie nie ma dnia, aby nie doszło w Białymstoku do stłuczek i kolizji drogowych. Jedno z takich zdarzeń miało miejsce w czwartek, 16 maja, na osiedlu Piasta. Na miejscu zdarzenia szybko utworzył się zator, ponieważ miało ono miejsce na dość ruchliwym skrzyżowaniu ulicy Piastowskiej z Mieszka I. Kierowcy musieli omijać uszkodzone pojazdy przez około godzinę.

- Na skrzyżowaniu ulicy Piastowskiej z Mieszka doszło do zdarzenia drogowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 52-letni kierowca opla jadący ulicą Piastowską wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle. Po czym uderzył w zmierzającego od strony ulicy Mieszka mercedesa, jaki jechał w kierunku centrum. Tym pojazdem kierował 63-latek – przekazała mł. asp. Katarzyna Zarzecka z Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku.

Jak przekazała białostocka policja, po zdarzeniu, zablokowany był skręt w lewo z Piastowskiej stronę ulicy Mieszka I, zaś prostopadle – ruch odbywał się wyłącznie jednym pasem ulicy Piastowskiej w kierunku centrum.

Jak ustalono, obydwaj kierowcy byli trzeźwi. Niemniej, w wyniku tego zdarzenia, starszy z kierujących, 63-latek podróżujący mercedesem, musiał zostać odwieziony do szpitala. Aktualnie ruch na ulicy Piastowskiej i Mieszka I odbywa się już normalnie.

(Agnieszka Siewiereniuk – Maciorowska/ Foto: KMP Białystok)

Po zdarzeniu drogowym był zablokowany pas ruchu na Piastowskiej komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama