Podejrzany o kradzież motocykla w rękach Policji

Wiadomości, Podejrzany kradzież motocykla rękach Policji - zdjęcie, fotografia

Białostoccy policjanci wspólnie z mundurowymi z Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem zatrzymali 31-latka podejrzanego o włamanie do garażu i kradzież motocykla o wartości blisko 10 tysięcy złotych. Mężczyzna jeszcze dzisiaj usłyszy zarzut, teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

W miniony wtorek, 20 sierpnia, tuż po 7.00, policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu wspólnie z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem zatrzymali w miejscu zamieszkania 31-latka podejrzanego o kradzież z włamaniem do garażu.

Do zdarzenia doszło na przełomie czerwca i lipca tego roku, na białostockim osiedlu Wysoki Stoczek. Wówczas łupem złodzieja padł motocykl, kask oraz kurtka motocyklowa. Łączna kwota strat to blisko 10 tysięcy złotych.

Dzięki intensywnej pracy kryminalnych i szczegółowej analizie zebranego materiału dowodowego mundurowi odzyskali skradziony jednoślad. Natomiast 31-latek jeszcze dzisiaj usłyszy zarzut, a o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

(Źródło i foto: podlaska.policja.gov.pl/ oprac. Kalina)

Podejrzany o kradzież motocykla w rękach Policji komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama