Policja ustaliła i zatrzymała trzech sprawców pobicia

Wiadomości, Policja ustaliła zatrzymała trzech sprawców pobicia - zdjęcie, fotografia

Natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia policjanci podjęli pościg na sprawcami pobicia 49 – letniego mieszkańca Łomży. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyzn jeszcze zanim ci zdążyli opuścić miasto. Zatrzymani usłyszeli zarzuty pobicia. Teraz ich dalszym losem zajmie się sąd.

Dyżurny łomżyńskiej Policji w ubiegły piątek, 12 lipca, tuż przed godziną 13.00 został powiadomiony o pobiciu, do którego doszło przy jednym z lokali usługowych w centrum Łomży. Jak wynikało ze zgłoszenia, trzech młodych mężczyzn oddaliło się z miejsca zdarzenia renaultem, najprawdopodobniej w kierunku ronda Kościuszki.

Natychmiastowa reakcja dyżurnego i działania patroli interwencyjnych i ruchu drogowego pozwoliły na szybkie zatrzymanie napastników. W trakcie czynności policjanci ustalili, że mężczyźni: dwóch 26 – latków i 27 – latek, zatrzymali się aby zrobić sobie przerwę w podróży. W trakcie postoju, jeden z nich załatwiał potrzebę fizjologiczną przy budynku. Gdy zauważył to właściciel lokalu, zwrócił mu uwagę, wtedy wywiązała się szarpanina. Koledzy 26 - latka, widząc całe zajście, zamiast doprowadzić do rozejmu, zaatakowali 49 – letniego mężczyznę.

Po pobiciu wsiedli do samochodu i odjechali. Na szczęście 49 – latek nie odniósł poważnych obrażeń. Jeszcze w piątek zatrzymani, usłyszeli zarzuty pobicia. Mieszkańcy Kielc przyznali się do zarzucanego im czynu. Za pobicie kodeks karny przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

(Źródło i foto: podlaska.policja.gov.pl/ oprac. Kalina)

Policja ustaliła i zatrzymała trzech sprawców pobicia komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama