10°C słabe opady deszczu

Policjanci powstrzymali mężczyznę od targnięcia się na własne życie

Wiadomości, Policjanci powstrzymali mężczyznę targnięcia własne życie - zdjęcie, fotografia

Dzięki zdecydowanej i sprawnej reakcji białostockich policjantów uratowany został 53-latek, który próbował targnąć się na swoje życie. Mundurowi w ostatniej chwili powstrzymali mężczyznę przed samobójstwem. Białostoczanin trafił pod opiekę lekarzy.

Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku, w miniony piątek (13 października) przed godziną 20.00 otrzymał informację, że na osiedlu Słoneczny Stok mieszkaniec miasta chce targnąć się na swoje życie. Na miejsce zdarzenia natychmiast zostali skierowani funkcjonariusze z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku.

Zgodnie z pozyskaną przez mundurowych informacją, mężczyzna ten miał przebywać w jednym z pomieszczeń piwnicznych, zaadoptowanych na mieszkanie. Funkcjonariusze weryfikując te informacje, zauważyli przez jedno z okien mężczyznę stojącego na łóżku, który nakładał na szyję przewód, przywiązany do rury gazowej.

Mundurowi natychmiast wbiegli do mieszkania 53-latka nie dopuszczając do tragedii. Policjanci udzielili mężczyźnie wsparcia do czasu przybycia na miejsce załogi pogotowia. 53-latek bezpiecznie trafił pod opiekę lekarzy.

Dzięki natychmiastowej reakcji i sprawnej współpracy białostockich policjantów po raz kolejny udało się zapobiec tragedii.

(Źródło i foto: podlaska.policja.gov.pl/ oprac. Kalina)

Policjanci powstrzymali mężczyznę od targnięcia się na własne życie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl