Wiadomości, Policjanci proszą pomoc ustaleniu sprawców napadu kantor - zdjęcie, fotografia

Wszyscy, którzy posiadają informacje odnośnie sprawców napadu na kantor w miejscowości Waliły Stacja, niedaleko Gródka, proszeni są o kontakt z Policją. Zdarzenie to miało miejsce w minioną środę, 21 sierpnia, w godzinach wieczornych, już po zmroku.

Nieznani sprawcy napadli na kantor funkcjonujący w miejscowości Waliły Stacja. O zdarzeniu tym Policję powiadomił pracownik placówki i jej właściciel. Do chwili obecnej wiadomo jest tylko tyle, że sprawcy pojawili się w minioną środę wieczorem, 21 sierpnia, około godz. 21.00, po czym zabrali znajdujące się w nim pieniądze i odjechali w nieznanym kierunku. Policja zwraca się zatem do wszystkich, którzy mogli być świadkami tego zdarzenia lub posiadają informacje o przestępcach.

- Wczoraj (21 sierpnia – dop. red.) około godz. 21.00 w miejscowości Waliły Stacja prawdopodobnie trzech mężczyzn, grożąc pracownikowi kantoru nożem, zabrali pieniądze. Następnie odjechali z miejsca zdarzenia. Policjanci apelują do świadków zdarzenia o zgłaszanie się do jednostek Policji – zwrócił się za pośrednictwem mediów aspirant Marcin Gawryluk z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku.

Niestety, nie podano na razie rysopisu sprawców, ani marki samochodu, którym odjechali. Policjanci podjęli już jednak swoje czynności, ale proszą także o wyrozumiałość z uwagi na dobro śledztwa. W tej chwili apelują tylko o zgłaszanie się świadków napadu na kantor.

- Na chwilę obecną to są jedyne informacje jakie możemy Państwu przekazać z uwagi na czynności policjantów mające na celu szybkie zatrzymanie podejrzanych. Czynności prowadzone są w kierunku rozboju – przekazał członek zespołu prasowego podlaskiej Policji.

Osoby, które mają informacje na temat tego zdarzenia lub były jego świadkami, proszone są o kontakt pod numerem alarmowym 112 lub mogą zgłosić się do najbliższej jednostki Policji w swojej miejscowości.

(Agnieszka Siewiereniuk – Maciorowska/ Foto: podlaska.policja.gov.pl)

Policjanci proszą o pomoc w ustaleniu sprawców napadu na kantor komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama