Wiadomości, Policjanci wyłowili ciało mężczyzny Stawach Marczukowskich - zdjęcie, fotografia

Nie wiadomo kto to był, ani jak znalazł się w wodzie. Niemniej, to Policja pod nadzorem Prokuratury będzie musiała ustalić tożsamość mężczyzny, którego ciało wyłowione zostało w sobotę, 24 sierpnia, na Stawach Marczukowskich na osiedlu Słoneczny Stok.

Sobotnie popołudnie sprowadziło na osiedle Słoneczny Stok policyjne radiowozy oraz pojazd Straży Pożarnej. Auta było widać z ulicy, ponieważ podjechały nad Stawy Marczukowskie. Jak się okazało mundurowi jednej i drugiej formacji, musieli interweniować, ponieważ w stawie znajdowały się zwłoki ludzkie. Jak przekazano w krótkim komunikacie, wezwanie do dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku dotarło około godziny 14:25 i natychmiast skierowano nad stawy odpowiednie służby.

- Na stawach przy ulicy Marczukowskiej zostały znalezione zwłoki nieznanego mężczyzny. Policjanci są już na miejscu. Realizują szereg czynności, celem ustalenia szczegółowego przebiegu zdarzenia. Na miejsce udaje się prokurator. Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku otrzymał informację ok. godz. 14.25 – przekazała około pół godziny później Edyta Wilczyńska z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku.

Na miejscu przy stawach, w akcji, jak wspomnieliśmy, pomagali strażacy. W sobotę, kiedy podejmowano stosowne czynności, nie podano żadnych więcej szczegółów o tym zdarzeniu.

Nie wiadomo kim był znaleziony i wyłowiony mężczyzna, ani tego, ile miał lat. To będzie dopiero przedmiotem postępowania Policji pod nadzorem białostockiej prokuratury. Ciało poddane zostanie sekcji zwłok w zakładzie medycyny sądowej i być może po sekcji przynajmniej będzie znana przyczyna zgonu. W międzyczasie śledczy będą starali się ustalić tożsamość zmarłego mężczyzny.

(Agnieszka Siewiereniuk – Maciorowska/ Foto: bialystok.pl)

Policjanci wyłowili ciało mężczyzny na Stawach Marczukowskich komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama