Policjanci z Sokółki znaleźli narkotyki w czasie kontroli drogowej

Wiadomości, Policjanci Sokółki znaleźli narkotyki czasie kontroli drogowej - zdjęcie, fotografia

Sokólscy policjanci zabezpieczyli blisko 40 gramów marihuany oraz 35 gramów amfetaminy. Funkcjonariusze ujawnili narkotyki podczas kontroli drogowej. 24-letni mężczyzna został zatrzymany i usłyszał już zarzut.

W minioną niedzielę, 18 sierpnia, tuż po godz. 16.00, policjanci z sokólskiej "patrolówki", w centrum miasta zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę skutera. Podczas kontroli mężczyzna zaczął nerwowo się zachowywać. Szybko wyszło na jaw, co było tego powodem.

Policjanci ujawnili przy mężczyźnie foliowe opakowanie owinięte taśmą. W środku foliowego opakowania znajdował się susz roślinny. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że jest to marihuana. Z kolei w mieszkaniu mężczyzny, policjanci ujawnili torebkę foliową z zawartością suszu roślinnego o wadze 3 gramów oraz foliowe torebki z proszkiem w kolorze białym o wadze 35 gramów. Wstępne badania narkotesterem wykazały, że zabezpieczone substancje to marihuana oraz amfetamina.

Mundurowi zatrzymali mężczyznę i zabezpieczyli narkotyki. Wobec 24-latka został postawiony zarzut, a jego dalszym losem zajmie się sąd.

(Źródło i foto: podlaska.policja.gov.pl/ oprac. Kalina)

Policjanci z Sokółki znaleźli narkotyki w czasie kontroli drogowej komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama