Policjanci zatrzymali podejrzanych o pobicie mężczyzny

Wiadomości, Policjanci zatrzymali podejrzanych pobicie mężczyzny - zdjęcie, fotografia

Policjanci z białostockiej "patrolówki" zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o pobicie 31-latka. Napastnicy w centrum miasta zaatakowali pokrzywdzonego kopiąc go po całym ciele. Podejrzani usłyszeli już zarzuty. Teraz o ich dalszym losie zadecyduje sąd.

W miniony piątek, 15 listopada, białostocki dyżurny otrzymał informację o pobiciu mężczyzny w centrum miasta. Na miejsce pojechali policjanci z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku.

Jak ustalili mundurowi w rejonie jednego z hoteli doszło do wymiany zdań pomiędzy mężczyznami, podczas której 31-latek został uderzony w twarz, po czym upadł. Napastnicy kopali pokrzywdzonego po całym ciele, a następnie uciekli. Już po kilkunastu minutach mężczyźni wpadli w ręce policjantów.

Jak się okazało jeden z napastników miał blisko promil alkoholu w organizmie. Podejrzani trafili do policyjnego aresztu. To 21-letni mieszkaniec Białegostoku i jego o 2-lata starszy kolega usłyszeli już zarzuty. Teraz o ich dalszym losie zadecyduje sąd.

(Źródło i foto: podlaska.policja.gov.pl/ oprac. Kalina)

Policjanci zatrzymali podejrzanych o pobicie mężczyzny komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama