Wiadomości, Policyjna grupa „speed” zatrzymała cudzoziemców - zdjęcie, fotografia

Policjanci z grupy "speed" zatrzymali do kontroli drogowej mazdę, której kierowca nieprawidłowo wyprzedzał inny pojazd na oznakowanym skrzyżowaniu. Samochodem jechało ogółem 6 cudzoziemców. Jak się okazało, 4 z nich to obywatele Wietnamu, którzy nielegalnie przekroczyli granicę naszego kraju, natomiast dwóch pozostałych to Gruzini, którzy prawdopodobnie zorganizowali nielegalne przekroczenie. Teraz o dalszym losie osób zadecyduje sąd.

W minioną niedzielę, 15 września, tuż po godz. 12.00, na drodze krajowej numer 8, w miejscowości Dryga, podlascy policjanci z grupy "speed" zauważyli pojazd osobowy, który wykonał niebezpieczny manewr wyprzedzania na oznakowanym skrzyżowaniu. Mundurowi natychmiast zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę mazdy.

Nieodpowiedzialnym kierującym okazał się obywatel Gruzji. Wraz z nim podróżowało 5 osób, 4 Wietnamczyków oraz Gruzin. Jak się okazało Wietnamczycy nielegalnie przekroczyli granicę naszego kraju, natomiast Gruzini prawdopodobnie zorganizowali to nielegalne przekroczenie.

Nieodpowiedzialnemu kierowcy policjanci wystawili mandat karny. Jednocześnie na miejsce zdarzenia mundurowi wezwali funkcjonariuszy Straży Granicznej z placówki w Kuźnicy, którym przekazali zatrzymanych.

Teraz dalszym losem osób zajmie się sąd.

(Źródło i foto: podlaska.policja.gov.pl/ oprac. Kalina)

Policyjna grupa „speed” zatrzymała cudzoziemców komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama