Policyjne małżeństwo pomogło na Słowacji rannemu w wypadku mężczyźnie

Wiadomości, Policyjne małżeństwo pomogło Słowacji rannemu wypadku mężczyźnie - zdjęcie, fotografia

Białostoccy policjanci w trakcie powrotu z urlopu pomogli mężczyźnie, który w wyniku wypadku drogowego wypadł z wiaduktu i spadł z wysokości około 8 metrów. Mundurowi, którzy prywatnie są małżeństwem, wyciągnęli mężczyznę z dymiącego auta i kontrolowali funkcje życiowe do czasu przyjazdu słowackich służb ratunkowych.

Do niecodziennej sytuacji doszło w minioną sobotę, 7 września, około godziny 21.00 na terenie Słowacji, gdzie jeden z pojazdów uderzył w barierki wiaduktu i spadł z wysokości około 8 metrów. Sytuację na miejscu opanowało białostockie małżeństwo policjantów, młodszy aspirant Joanna Mancewicz i jej mąż aspirant sztabowy Marek Mancewicz.

Tego wieczoru para wracała z urlopu. Policjanci widząc w dole leżące na dachu dymiące auto natychmiast ruszyło z pomocą. Na miejscu okazało się, że w samochodzie znajduje się zakleszczony pasami i ranny kierowca. Mundurowi bez chwili zwłoki rozcięli pas i wyciągnęli mężczyznę z pojazdu. Policjantka ułożyła mężczyznę w pozycji bezpiecznej i do czasu przyjazdu słowackich służb ratowniczych kontrolowała jego funkcje życiowe.

Kolejny raz funkcjonariusze udowodnili, że policjant zawsze jest na służbie i musi być przygotowanym na niespodziewane interwencje i niesienie pomocy drugiemu człowiekowi.

(Źródło i foto: podlaska.policja.gov.pl/ oprac. ASM)

Policyjne małżeństwo pomogło na Słowacji rannemu w wypadku mężczyźnie komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama