11°C słabe opady deszczu

Politechnika Białostocka ma nową stronę internetową

Wiadomości, Politechnika Białostocka nową stronę internetową - zdjęcie, fotografia

Politechnika Białostocka nie boi się czarnego kota … i w piątek, 13 kwietnia, zmieniła wygląd swojego głównego serwisu internetowego oraz wydziałowych serwisów internetowych. W piątek 13-tego pecha mają tylko Ci użytkownicy, którzy przyzwyczaili się do starych wersji uczelnianych serwisów www. Inżynierowie nie są przesądni.

Od minionego piątku, 13 kwietnia, pod adresem www.pb.edu.pl przeczytacie, że… "Niestraszny nam czarny kot". Ale już w tej chwili zapraszamy do nowych, nowoczesnych i dostosowanych do urządzeń mobilnych serwisów uczelnianych. Zyskały one odmienioną szatę graficzną dzięki niezwykłym zdjęciom Michała Obryckiego. Struktura nawigacyjna nowych serwisów została w pełni przeorganizowana, dzięki czemu użytkownik będzie intuicyjnie trafiał na strony, które go interesują.

Prace nad modernizacją serwisów internetowych Politechniki Białostockiej trwały kilka miesięcy. Zmiany były konsultowane z jednostkami uczelnianymi, pracownikami, studentami.

- W piątego 13-tego przechodzimy na nowy kod … html. Jeżeli jednak cokolwiek pójdzie nie tak, to… winny czarny kot ;) – pisali jeszcze w miniony piątek rano naszej technicznej uczelni.

(Źródło i foto: PB/ oprac. ASM)

Politechnika Białostocka ma nową stronę internetową komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl