Pomoc w stylu retro. Bo Ula sama sobie nie poradzi

Motoryzacja, Pomoc stylu retro sobie poradzi - zdjęcie, fotografia
WRZ 21
Plac przed sokólskim kinem "Sokół" godz: 14:30

Takiego wydarzenia w Podlaskiem jeszcze nie było. FBI, Sorrow, Retro, Paweł Małaszyński - to tylko niektórzy z artystów, którzy pojawią się w Sokółce w ostatnią sobotę lata, 21 września. Retro Rajd z Duchem Puszczy to charytatywna inicjatywa, która - obok promocji naszego regionu - ma na celu pomoc potrzebującemu dziecku.

Wszystko na rzecz chorej dziewczynki, 13-miesięcznej Uli Wałachowskiej. Mała cierpi w wyniku komplikacji okołoporodowych, ale jest silna i bardzo chce żyć. Przez dziesięć pierwszych miesięcy dziewczynka nie oddychała sama, jej stan zdrowia zaczął się jednak polepszać. Ale żeby jej życie nie było uzależnione od innych, żeby kiedyś mogła dogonić w rozwoju swoich rówieśników, potrzebna jest rehabilitacja. A ta jest bardzo kosztowna.

Ula ma jeszcze dwóch starszych braci, jej mama musiała zrezygnować z pracy, więc sytuacja finansowa rodziny nie jest dobra. To właśnie dlatego kilkoro przyjaciół postanowiło pomóc jej rodzicom. Efektem ich współpracy jest Retro Rajd z Duchem Puszczy.

Retro rajd, scena z gwiazdami, atrakcyjne nagrody

Planowane rozpoczęcie imprezy o godz. 14.30. O 18.00 spod sokólskiego kina "Sokół" wyruszy kolumna klasycznych pojazdów w rajdzie na orientację, a na scenie w centrum wystąpi wielu artystów. W trakcie koncertów zaplanowano mnóstwo atrakcji. Będzie można zdobyć gadżety i koszulki z duchem puszczy, jak i wiele innych wartościowych przedmiotów. Cały dochód z tego wydarzenia zostanie przeznaczony na rehabilitację Uli. Podobnie jak wpisowe z rajdu.

Zapisy wciąż trwają

Wciąż można wziąć w nim udział. Wystarczy mieć klasyczne auto lub inny pojazd retro. Im więcej uczestników wydarzenia, tym większa pomoc Uli w walce o jej normalność. Szczegóły tego eventu dostępne są na stronie wydarzenia na Facebooku pod hasłem Retro Rajd z Duchem Puszczy. Co oznacza duch w nazwie? Organizatorzy nie chcą tego zdradzać. Mówią tylko tajemniczo, że tego dowiedzą się tylko uczestnicy rajdu, którym uda się dotrzeć do mety.

(Źródło i foto: wrotapodlasia.pl/ oprac. ASM)

Pomoc w stylu retro. Bo Ula sama sobie nie poradzi komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama