Pomóż w promocji turystycznej województwa podlaskiego. Wskaż najlepszą produkt

Każdy może pomóc w promocji turystycznej województwa podlaskiego. Wystarczy wskazać produkt, który otrzyma wsparcie na ten cel. Razem z Podlaską Regionalną Organizacją Turystyczną zapraszamy do wzięcia udziału w XVII edycji Konkursu na „Najlepszy Produkt Turystyczny – Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej”. Swoje propozycje można zgłaszać tylko do najbliższego piątku.

Województwo podlaskie jest atrakcyjne dla turystów. Potwierdzają to statystyki, które z roku na rok wyglądają coraz lepiej pod tym względem. Ludzie z różnych stron Polski, ale również i coraz częściej z różnych stron świata przyjeżdżają tu chętnie, ponieważ tu mogą znaleźć odrobinę spokoju, wyciszenia, mogą w spokoju pozwiedzać miejsca, jakich nie ma nigdzie indziej. Bo czyż właśnie nie tego szukamy podczas wyjazdów urlopowych? Spokoju? Oderwania od codziennego zgiełku? Podlasie natomiast dokładnie to oferuje wszystkim przyjeżdżającym. Takich miejsc, w których można odpocząć, ale i zobaczyć coś ciekawego w województwie podlaskim jest sporo, choć nie każdy o nich wie, dlatego warto pomóc w ich promocji.

Jest ku temu doskonała okazja, ponieważ jeszcze do 30 sierpnia trwa konkurs na „Najlepszy Produkt Turystyczny – Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej”. Jest to już jego siedemnasta edycja. Wspólnie z Polską Organizacją Turystyczną województwo podlaskie oraz Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna poszukuje najbardziej atrakcyjnych, nowatorskich i przyjaznych turystom produktów turystycznych. Podmioty te wspólnie chcą docenić pracę na rzecz rozwoju turystyki i promować nowe miejsca, wydarzenia oraz projekty. Trzy najwyżej ocenione produkty na etapie regionalnym Konkursu otrzymają Certyfikat Podlaskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej oraz nominację do etapu ogólnopolskiego, podczas którego będą miały szansę rywalizować o kampanię promocyjną przygotowaną przez Polską Organizację Turystyczną. Zwycięski produkt otrzyma Złoty Certyfikat Podlaskiej Organizacji Turystycznej oraz kampanię o równowartości aż 150 000 złotych.

Konkurs składa się z dwóch etapów: regionalnego i ogólnopolskiego. Działania na etapie regionalnym koordynuje Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna. I w tym etapie najlepsze produkty turystyczne województwa podlaskiego zostaną wybrane przez Kapitułę Konkursu. Z tego względu trzy najwyżej ocenione produkty turystyczne otrzymają Certyfikat Podlaskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej oraz nominację do etapu ogólnopolskiego. Co jeszcze trzeba wiedzieć o konkursie? To, że propozycje produktów można zgłaszać w pięciu kategoriach: „Wydarzenie cykliczne”, „Pakiet usług turystycznych – impreza turystyczna”, „Obiekt”, „Szlak” oraz „Miejsce – obszar”. W tym celu została również uruchomiona aplikacja konkursowa. Jest ona dostępna na stronie: www.konkurs.pot.gov.pl. Termin zgłaszania propozycji na produkt turystyczny województwa podlaskiego upływa w piątek, 30 sierpnia.

Województwo podlaskie ma wiele atrakcyjnych miejsc do odwiedzenia i pokazania ich turystom. Wspólnie możemy pomóc w ich promocji. Wówczas więcej osób zechce do nas przyjechać, zostawić tu swoje pieniądze, kupić pamiątki, ale przede wszystkim zechce zabrać stąd najpiękniejsze wspomnienia.

(Agnieszka Siewiereniuk – Maciorowska/ Foto: BI-Foto)

Reklama

Pomóż w promocji turystycznej województwa podlaskiego. Wskaż najlepszą produkt komentarze opinie

  • gość 2019-08-29 12:03:58

    O tak, kolejne zaklinanie rzeczywistości np. twierdzenie, że się do nas szybko dotrze, bez lotniska. "Wsi spokojna wsi wesoła". Tylko tak było w XVI w.

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama