11°C bezchmurnie

Poszukiwany jest sprawca rozboju oraz świadkowie tego zdarzenia

Wiadomości, Poszukiwany sprawca rozboju świadkowie zdarzenia - zdjęcie, fotografia

Monieccy policjanci poszukują sprawców oraz świadków rozboju, do którego doszło 23 maja bieżącego roku w jednej z miejscowości na terenie gminy Trzcianne.

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Mońkach poszukuje sprawców oraz świadków rozboju, do którego doszło 23 maja 2018 roku w jednej z miejscowości na terenie gminy Trzcianne. Prezentowany na portrecie pamięciowym mężczyzna to jeden ze sprawców.

Z ustaleń policjantów wynika, że dwaj nieznani mężczyźni po włamaniu się do domu pokrzywdzonego pobili go, a następnie ukradli pieniądze w kwocie 2000  złotych i telefon komórkowy o wartości 200 złotych.

Mężczyzna z portretu pamięciowego był w wieku około 30 – 40 lat, krępej budowy ciała. Miał on około 180 cm wzrostu, twarz okrągłą bez zarostu, a włosy koloru ciemny blond ostrzyżone na tzw. „jeża”. Drugi mężczyzna miał założoną kominiarkę. Był w wieku około 30 – 40 lat, krępej budowy ciała.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę prezentowanego na portrecie pamięciowym lub mogą przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, bądź byli świadkami zdarzenia, prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Mońkach pod nr telefonu (85) 670 37 12 lub z najbliższą jednostką Policji pod nr telefonu 997 lub 112.

(Źródło i foto: podlaska.policja.gov.pl/ oprac. Kalina)


Poszukiwany jest sprawca rozboju oraz świadkowie tego zdarzenia komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl