Potańcówka w Ogrodach Branickich na zakończenie wakacji

Wiadomości, Potańcówka Ogrodach Branickich zakończenie wakacji - zdjęcie, fotografia
SIER 25
Ogrody Branickich godz: 17:00

Miasto Białystok na koniec wakacji organizuje potańcówkę w Ogrodzie Branickich. W niedzielę (25 sierpnia) park przy Pałacu Branickich przemieni się w salę taneczną. Miejska potańcówka to impreza bardzo lubiana przez mieszkańców naszego miasta. A tym, którzy do tej pory nie byli na takim plenerowym parkiecie mówimy, że warto wybrać się na to wydarzenie.

Białostoczanie będą mieli kolejną okazję do tańców i wspólnej zabawy w Ogrodzie Branickich. Zostanie tam zorganizowana miejska potańcówka. Odbędzie się ona 25 sierpnia i rozpocznie o godz. 17.00. Zabawa potrwa do godz. 21.30.

Miejskie potańcówki od lat cieszą się ogromną popularnością wśród mieszkańców Białegostoku oraz przyjezdnych. Zawsze z muzyką na żywo, zawsze z uśmiechami i zawsze tłumnie – niezależnie od pogody. Nie inaczej zapewne będzie i w tym roku. Tym bardziej, że potańcówka jest organizowana właściwie na zakończenie wakacji. Bo dokładnie tydzień później będzie już po oficjalnym okresie wakacyjnym.

W niedzielę, 25 sierpnia, suchy staw przemieni się w salę taneczną pod rozgwieżdżonym niebem. Można będzie nie tylko tańczyć, ale, jeśli deszcz oszczędzi nam swojego uczestnictwa w tym dniu, także urządzić piknik na trawie. Na scenie wystąpi zespół Akustyczni.

Zapraszam do wspólnej zabawy mieszkańców i turystów odwiedzających nasze miasto – powiedział prezydent Tadeusz Truskolaski.

Sierpniowa potańcówka będzie już drugim takim wydarzeniem w Ogrodach Branickich w tym roku. Poprzednia potańcówka odbyła się na początku wakacji, 23 czerwca. Na parkiecie bawili się młodsi i starsi białostoczanie.

(Źródło i foto: bialystok.pl/ oprac. ASM)

Reklama

Potańcówka w Ogrodach Branickich na zakończenie wakacji komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama