20°C umiarkowane opady deszczu

Prestiżowe wyróżnienie dla modelu marki Hyundai. Auto jest dostępne w salonie Hyundai Białystok

Motoryzacja, Prestiżowe wyróżnienie modelu marki Hyundai dostępne salonie Hyundai Białystok - zdjęcie, fotografia

Hyundai IONIQ otrzymał tytuł "Pojazd ekologiczny roku" w kategorii pojazdy osobowe, podczas tegorocznych, II Międzynarodowych Targów EkoFlota: Innowacje, Ekologia, Mobilność. W plebiscycie targowym wyróżniono najbardziej ekologiczne i innowacyjne pojazdy oraz rozwiązania flotowe.

- Cieszymy się, że po raz kolejny specjaliści z branży docenili pionierskość i zaawansowanie technologiczne modeli marki Hyundai. IONIQ jest jednym z najbardziej oszczędnych modeli w swojej klasie, zapewniającym jednocześnie radość z jazdy dzięki dynamice oraz bardzo nowoczesnej stylistyce. Bogate wyposażenie w pakiety zwiększające komfort i bezpieczeństwo, w połączeniu ze szczegółową dbałością o ekologię, czyni model IONIQ silnym graczem w swoim segmencie - powiedział Grzegorz Sokalski, szef działu sprzedaży flotowej Hyundai Motor Poland.

Unikatowy model IONIQ, jest pierwszym na świecie samochodem, który może być wyposażony w jeden z trzech różnych napędów do wyboru: elektryczny, hybrydowy typu plug-in (z możliwością ładowania z gniazdka elektrycznego) lub klasyczny hybrydowy.

IONIQ jest częścią globalnej strategii rozwoju Hyundaia, w ramach której marka chce zaoferować swoim klientom do 2020 roku aż 15 ekologicznych samochodów, w tym pięć modeli hybrydowych, pięć hybrydowych z możliwością dodatkowego doładowania, cztery auta elektryczne oraz samochód zasilany wodorem. Oznacza to, że aż 60% oferowanych przez markę Hyundai modeli będzie dostępnych także w wersji ekologicznej.

Od chwili wprowadzenia modelu IONIQ w drugiej połowie 2016 roku, zdobył on w całej Europie 13 nagród, w tym kilka tytułów "Samochód Roku", a także najbardziej prestiżowe wyróżnienie w dziedzinie designu Red Dot oraz 5 gwiazdek w testach Euro NCAP za doskonały pakiet bezpieczeństwa.

Uzupełnieniem 5-letniej gwarancji bez limitu kilometrów na samochód jest konkurencyjna gwarancja na akumulatory, która wynosi 8 lat lub 200 000 kilometrów.

Więcej informacji o Hyundaiu IONIQ, jak i innych modelach w gamie marki, udzielą doradcy z salonu Hyundai Nord Auto Białystok:
al. Jana Pawła II 85
tel. 85 671 20 30
salon[at]nordauto.com.pl
www.nordauto.hyundai.pl

(Artykuł promocyjny / Oprac. P. Walczak / Foto: Hyundai)


Miejsce zdarzenia mapa Białystok


Prestiżowe wyróżnienie dla modelu marki Hyundai. Auto jest dostępne w salonie Hyundai Białystok komentarze opinie

  • gość 2017-10-12 18:51:34

    Hyundai - zdecydowanie tak! Na firmowe brałbym nówkę, ale prywatnym robię roczenie 10-20tys. więc brałem 3 letnie w hajmigu bo cenowo o wiele przystępniej

  • gość 2017-10-12 18:52:12

    Hyundai - zdecydowanie tak! Na firmowe brałbym nówkę, ale prywatnym robię roczenie 10-20tys. więc brałem 3 letnie w hajmigu bo cenowo o wiele przystępniej

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl