Artykuł sponsorowany, Próbny egzamin pomysł zgłosili kandydaci kierowców Zapraszamy! - zdjęcie, fotografia

Każdy kto mierzył się z wyzwaniem jakim jest egzamin praktyczny na kategorię B wie, że największa trudność to stawienie czoła stresowi jaki towarzyszy takiej sytuacji. Poza naturalnym zdenerwowaniem kandydatom towarzyszy jeszcze obawa testem na nowym pojeździe - różnym od tego, na którym uczyło się nauki jazdy. Od 28 października przynajmniej ten element odpada: WORD w Białymstoku udostępnia możliwość przeprowadzenia próbnego egzaminu w pojeździe egzaminacyjnym ośrodka.

Od poniedziałku można będzie - z instruktorem z ośrodka szkolenia kierowców - zapisać się nie tylko na jazdę próbną na placu manewrowym (WORD udostępnia tą możliwość codziennie - także w soboty i niedziele), ale także realizacji zadań egzaminacyjnych na placu w pojeździe egzaminacyjnym ośrodka. Dodatkową opcją jest możliwość nagrania swoich starań na pojeździe egzaminacyjnym i otrzymania ich na nośniku, aby przeanalizować popełnione błędy lub utrwalenia dobrze wykonanych zadań.

Pomysł wprowadzenia takiej usługi podpowiedzieli w ankietach sami kursanci zdający egzaminy wskazując, że możliwość oswojenia się z samochodami egzaminacyjnymi (ich wyposażeniem, skrzynią biegów czy sprzęgłem i hamulcem) dałoby im komfort psychiczny i dodało pewności siebie. 

- Wyszliśmy naprzeciw tym oczekiwaniom. Warunkiem jest podpisanie między WORD a Ośrodkiem Szkolenia Kierowców standardowej umowy na wynajem samochodu. Wszystkie nasze auta mają stosowne ubezpieczenie. Jeżeli będzie zainteresowanie taką usługą to planujemy poszerzenie oferty o możliwość przeprowadzenia próbnego egzaminu kandydata na kierowcę przez instruktora OSK na naszym pojeździe także poza placem - na ulicach miasta. W listopadzie będziemy jednak testowali tylko jazdę na placu. Wyjazd poza plac manewrowy będzie możliwy prawdopodobnie od grudnia 2019 roku - mówi Przemysław Sarosiek, dyrektor WORD Białystok. 

Zapisy na jazdy próbne na placu pojazdami OSK i WORD są prowadzone w godzinach działania WORD w Dziale Szkoleń. 

(Cezarion/ Foto: WORD Białystok)

Próbny egzamin w WORD - pomysł zgłosili kandydaci na kierowców. Zapraszamy! komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama