Przed nami mecz eliminacyjny do Mistrzostw Europy U-21

Piłka nożna, Przed eliminacyjny Mistrzostw Europy - zdjęcie, fotografia

Już we wtorek, 10 września 2019 r., rozegrany zostanie mecz Eliminacji Mistrzostw Europy U-21 Polski i Estonii na Stadionie Miejskim w Białymstoku, który będzie wynikiem starań o mecze międzypaństwowe reprezentacji Polski mężczyzn w piłce nożnej w naszym mieście. Organizatorem meczu jest Polski Związek Piłki Nożnej.

Mecz Eliminacji Mistrzostw Europy U-21 reprezentacji Polski i Estonii będzie niecodziennym widowiskiem sportowym, które z pewnością zgromadzi liczną rzeszę kibiców, a rywalizacja przebiegać będzie na najwyższym poziomie. Będzie to pierwszy mecz o tak wysokiej randze, ponieważ dotychczasowe miały charakter towarzyski.

Datę i miejsca tego emocjonującego widowiska oraz podstawowe informacje organizacyjne przekazali podczas briefingu zaproszeni goście: Prezydent Miasta Białegostoku Tadeusz Truskolaski, przedstawiciel PZPN oraz Prezes Podlaskiego Związku Piłki Nożnej Sławomir Kopczewski i Prezes Spółki Stadion Miejski Adam Popławski.

- Cieszę się, że w Białymstoku odbędzie się tak prestiżowe wydarzenie. To także szansa na promocję miasta, Stadionu Miejskiego i budowanie sportowego wizerunku stolicy Podlasia. Serdecznie zapraszam wszystkich na ten mecz. Niech to wydarzenie stanie się prawdziwym świętem sportu w naszym mieście – powiedział w trakcie konferencji Tadeusz Truskolaski, Prezydent Miasta Białegostoku.

Polski Związek Piłki Nożnej, organizator meczu przekaże pulę 1000 bezpłatnych biletów, które zostaną rozdystrybuowane do białostockich szkół. Pakiet bezpłatnych wejściówek otrzymają również białostockie kluby i szkółki piłkarskie.

Procesem dystrybucji biletów zajmuje się Polski Związek Piłki Nożnej, który rozpocznie ich sprzedaż na swojej platformie www.bilety.laczynaspilka.pl na początku sierpnia. Dokładna data rozpoczęcia sprzedaży zostanie ogłoszona w późniejszym terminie.

Wraz ze sprzedażą biletów rozpoczęta zostanie promocja wydarzenia, w której na bieżąco mieszkańcy naszego miasta będą informowani o szczegółach imprezy.

(Źródło: SM/ oprac. Cezarion/ Foto: ASM)

Przed nami mecz eliminacyjny do Mistrzostw Europy U-21 komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama