Przed nami w Białymstoku mecz Eliminacji UEFA Euro U-21

Piłka nożna, Przed Białymstoku Eliminacji - zdjęcie, fotografia

W dniu 10 września br. o godz. 18:00 Stadion Miejski w Białymstoku stanie się areną międzynarodowych rozgrywek! Reprezentacja Polski rozegra na białostockiej murawie mecz kwalifikacji mistrzostw Europy UEFA EURO U-21 2021. Drużyna Czesława Michniewicza zmierzy się w nim z Estonią. Organizatorem tego meczu jest Polski Związek Piłki Nożnej.

Mecz Eliminacji Mistrzostw Europy U-21 reprezentacji Polski i Estonii będzie niecodziennym widowiskiem sportowym, które z pewnością zgromadzi liczną rzeszę kibiców, a rywalizacja przebiegać będzie na najwyższym poziomie. Będzie to pierwszy mecz o tak wysokiej randze, ponieważ dotychczasowe miały charakter towarzyski.

Sprzedażą biletów (w cenach 15 i 20 zł) zajmuje się Polski Związek Piłki Nożnej i można je nabyć wyłącznie na stronie www.bilety.laczynaspilka.pl.

Przypominamy również, że białostoccy kibice będą mieli więcej powodów do pojawienia się na stadionie miejskim w dniu 10 września. Wówczas w meczu otwierającym Euro U-21 zobaczyć będą mogli napastników Jagiellonii Białystok. Decyzją trenera Michniewicza – Bartosz Bida i Patryk Klimala – zostali bowiem powołani do reprezentacji Polski do lat 21.

(Źródło i foto: SM/ oprac. Cezarion)

Przed nami w Białymstoku mecz Eliminacji UEFA Euro U-21 komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama