KOLIZJA 24, Przed wjazdem Augustowa zderzyły Kierowcy trafili szpitala - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 2
  • Fotka nr 1 z 2

We wtorek przed południem, 28 maja, tuż przed wjazdem do Augustowa od strony Białegostoku doszło do zderzenia trzech pojazdów. Na miejsce natychmiast wyruszyła pomoc. Okazało się, że trzech kierowców pojazdów osobowych oraz jednego pasażera trzeba było przewieźć do szpitala.

Wypadek wyglądał bardzo groźnie, jak widać to po stanie pojazdów na zdjęciu powyżej. Doszło do niego na drodze krajowej nr 8 tuż przed wjazdem do Augustowa od strony Białegostoku, a dokładniej około 300 metrów przed wiaduktem. Bardzo szybko zjawiła się tam policja, ale także straż pożarna oraz załogi karetek pogotowia.

Policja, która przybyła na miejsce początkowo kierowała innych kierujących pojazdami osobowymi objazdami, ponieważ w miejscu zdarzenia nie dało się przejechać. Później przez ponad godzinę obowiązywał już ruch wahadłowy. Jednak przepuszczano tylko samochody osobowe, zaś TIR-y nadal kierowane były na inne drogi.

- Przed godziną 10.00 otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące zdarzenia drogowego na drodze krajowej nr 8, na ul. Białostockiej przed Augustowem. Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, że kierujący audi jadąc w kierunku Białegostoku z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, na którym jechała skoda. Kierowca audi zderzył się ze skodą a następnie uderzył w jadącą od Białegostoku toyotę. Wszyscy uczestnicy zdarzenia zostali zabrani do szpitala (4osoby). Ruch odbywa się wahadłowo – przekazał asp. Marcin Gawryluk z zespołu prasowego podlaskiej policji.

Aktualnie ruch w tym miejscu został już przywrócony i odbywa się normalnie. Na razie nie wiadomo jednak w jakim stanie są osoby, które trafiły do szpitala w wyniku tego zdarzenia. Ale wiadomo, że to na Policji spoczywać będzie teraz ustalenie dokładnych przyczyn zderzenia trzech samochodów osobowych. Przede wszystkim trzeba będzie wyjaśnić co skłoniło kierowcę audi do zjechania na przeciwległy pas ruchu, co jak widać, spowodowało następnie groźnie wyglądającą stłuczkę łącznie aż trzech samochodów.

(Agnieszka Siewiereniuk – Maciorowska/ Foto: Podlaska Policja)

Przed wjazdem do Augustowa zderzyły się trzy auta. Kierowcy trafili do szpitala komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama