16°C słabe opady deszczu

Przedpremierowy pokaz „The Square” w Kinie Forum

Kiedy: 2017-09-13 , godzina: 19:30

Gutek Film oraz magazyn „Wysokie Obcasy” zapraszają na specjalne, przedpremierowe pokazy nagrodzonego Złotą Palmą festiwalu w Cannes filmu Rubena Östlunda „The Square”. Seans przedpremierowy odbędzie się w Kinie Forum.

„The Square” to czarna komedia nagrodzona Złotą Palmą festiwalu w Cannes. Film Rubena Östlunda (Turysta), z Elisabeth Moss (seriale Opowieść podręcznej i Tajemnice Laketop), Dominikiem Westem (Dumni i wściekli) i Claesem Bangiem w rolach głównych, wywołał zachwyty i dziki śmiech podczas pokazu w Cannes. Śmiali się widzowie i śmiało się jury, w którym o nagrodach decydowali Pedro Almodóvar, Maren Ade, Paolo Sorrentino i Park Chan-wook.

Östlund serią komicznych sytuacji sportretował współczesny świat, doprowadzając do czołowego zderzenia politycznej poprawności z tym, co w każdym z nas dzikie i zwierzęce. Oferując nieoczekiwany bonus w postaci jednej z najśmieszniejszych erotycznych scen roku – a może nawet wszech czasów – szwedzki reżyser stworzył jeden z najzabawniejszych filmów pokazanych i wyróżnionych główną nagrodą najważniejszego festiwalu filmowego na świecie.

Uwaga zniżka! Osoby, które przyjdą na pokaz z nr Wysokich Obcasów z dnia 9 września nr 36 (948), będą mogły kupić bilet w promocyjnej cenie 12 zł. Podczas pokazu wśród widzów zostaną rozdane DVD z repertuaru Gutek Film.

(13 września 2017 r., środa, Kino Forum, ul. Legionowa 5, godz. 19.30. Bilet 14 zł)

Przedpremierowy pokaz „The Square” w Kinie Forum komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się