Przewozy Regionalne dowiozą na festiwal „Siabrouskaja Biasieda”

Wiadomości, Przewozy Regionalne dowiozą festiwal „Siabrouskaja Biasieda” - zdjęcie, fotografia

POLREGIO przygotowało dodatkowe połączenia kolejowe dla podróżnych planujących udział w 20. edycji Międzynarodowego Festiwalu „Siabrouskaja Biasieda”, który odbędzie się w sobotę, 27 lipca br. na leśnej polanie Boryk w miejscowości Gródek.

Oprócz dwóch stałych pociągów odjeżdżających z Białegostoku w weekendy o godz. 9:00 i 15:50, POLREGIO uruchomi w tym dniu dodatkowy pociąg, który odjedzie z dworca kolejowego w Białymstoku o godzinie 18:30. Natomiast powrót dla uczestników imprezy ze stacji Waliły przewidziano na godz. 0:30 następnego dnia. Po zakończonym festiwalu będzie można wrócić w kierunku Białegostoku także pociągami stałymi odjeżdżającymi z Walił o godzinie 10:26 i 16:56.

„Siabrouskaja Biasieda” jest jedną z najważniejszych i najpopularniejszych imprez o zasięgu międzynarodowym, prezentującą dorobek kulturowy regionu i twórczość ludową z głównym naciskiem na kulturę mniejszości białoruskiej. Impreza będzie miała charakter koncertu połączonego ze wspólną zabawą. Gwiazdą wieczoru jubileuszowej edycji festiwalu będzie Adam Asanov wokalista zespołu PIERSI (twórca hitu „Bałkanica”) w biesiadnym polsko-bałkańskim repertuarze.

W ramach obowiązującej na tej trasie promocyjnej oferty „Bilet dobrych relacji” za przejazd pociągiem POLREGIO z Białegostoku do Walił zapłacimy jedynie 5,30 zł. Od normalnej ceny biletu obowiązują także ulgi ustawowe, dzięki której np. studenci zapłacą jedynie 2,60 zł!

Bilety są dostępne w kasach biletowych i w internetowym systemie sprzedaży oraz aplikacji POLREGIO.

(Źródło: PR/ oprac. Cezarion/ Foto: ASM)

Przewozy Regionalne dowiozą na festiwal „Siabrouskaja Biasieda” komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama