Wiadomości, Przez Stadion Miejski przewinęło ponad miliony ludzi - zdjęcie, fotografia

Stadion Miejski w Białymstoku odwiedziło już 2 miliony osób – tym szczególnym, jubileuszowym gościem została 8-latka. Ile radości może przynieść wizyta na Stadionie w dniu meczowym?

Dwumilionowym gościem Stadionu okazała się uczestniczka piątkowego meczu Jagiellonia Białystok vs. Wisła Kraków. Nina Czurak, na co dzień mieszkająca w Hajnówce, przyjechała wraz z rodzicami na Stadion po raz pierwszy. Była to jej pierwsza wizyta zarówno na Stadionie, jak również to pierwszy mecz oglądany wprost z trybun.

Pracownicy Stadionu Miejskiego zaprosili ją by ponownie odwiedziła nasz Stadion wraz z całą rodziną. Tym razem mogła obejrzeć go w całej okazałości, nawet te miejsca, które na co dzień są niedostępne – Nina wraz z rodziną zwiedziła wszystkie przestrzenie obiektu z przewodnikiem. Później czekała ją niespodzianka, oficjalne ogłoszenie, że Nina jest dwumilionowym gościem oraz upominki wręczone przez Prezydenta Białegostoku Tadeusza Truskolaskiego.

- To wspaniała wiadomość, że nasz Stadion Miejski odwiedziły już dwa miliony osób i że frekwencja odwiedzających ten obiekt z roku na rok rośnie. Bardzo się z tego cieszę, bo zainteresowanie wydarzeniami na stadionie świadczy o tym, jak bardzo ta inwestycja była miastu potrzebna. Mam nadzieję, że bogata oferta proponowana mieszkańcom przez zarządzających stadionem spowoduje, że w następnych latach gości będzie tam wciąż przybywać – powiedział w czasie konferencji Prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski.

Pierwszy milion odwiedzających Stadion odnotowano w 2017 roku – wówczas milionowym gościem okazał się Szymon Matowski, uczeń Zespołu Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego im. M. Konopnickiej w Białymstoku, który trenuje piłkę nożną na boisku bocznym stadionu.

Stadion Miejski to miejsce, gdzie wiele osób o różnych zainteresowaniach może aktywnie i ciekawie spędzać czas rozwijając swoje pasje. Obiekt pomimo tego, że jest typowo piłkarski umożliwia organizację nie tylko wydarzeń sportowych ale również targów, imprez firmowych, pikników, konferencji czy wydarzeń kierowanych do dzieci oraz kulturalnych typu: kabareton czy festiwal.

(Źródło i foto: SM/ oprac. Cezarion)

Reklama

Przez Stadion Miejski przewinęło się ponad 2 miliony ludzi komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama