11°C pochmurno z przejaśnieniami

Przychodzą ze wsparciem nie tylko dla przedsiębiorców

Wiadomości, Przychodzą wsparciem tylko przedsiębiorców - zdjęcie, fotografia

Właściwie można by było powiedzieć – przyjeżdżają. Pakowne, wytrzymałe, nowoczesne, ekonomiczne - samochody dostawcze są niezastąpione, kiedy mamy do czynienia z przeprowadzką, budową domu albo awarią auta firmowego, co niekiedy może wiązać się z realnymi stratami finansowymi. W każdej z wymienionych sytuacji proponujemy dzwonić pod ten numer: 608 36 88 88.

Wypożyczalnie samochodów zwykle kojarzą się z wyborem co najwyżej między osobówkami. Tymczasem tego typu firmy przychodzą również z pomocą, kiedy przewiezienie artykułów, sprzętu czy mebli o dużych gabarytach nie wchodzi w grę przy użyciu nawet najbardziej pojemnego kombi.

- Auta dostawcze, które posiadamy, charakteryzują się niskim zużyciem paliwa, są dobrze wyposażone jeśli chodzi o komfort jazdy kierowcy oraz bezpieczeństwo – podkreśla Łukasz Zając z wypożyczalni Eco Rental.

Firma ta proponuje Opla Movano (wynajem od 199 zł za dobę) oraz Combo (od 129 zł). Każdy z nich przeznaczony do innych zadań. Pierwszy – to przede wszystkim ogromna ładowność. Drugi to dostawczak także z pojemną przestrzenią bagażową, ale o kompaktowym wyglądzie, niewielkim zużyciu paliwa i „miejskiej” zwinności.

Oba modele mogą służyć nie tylko osobom, które potrzebują tego rodzaju pojazdów dorywczo. Z propozycji Eco Rental śmiało mogą korzystać przedsiębiorcy, bo niejednokrotnie może się okazać, że wynajem średnio- czy długoterminowy będzie to znacznie lepszy wybór niż płacenie co miesiąc rat leasingu. Tym bardziej, że w każdej chwili wypożyczone auto można zwrócić i nie martwić się, że włożone pieniądze poszły… w błoto. Bo opłata pobierana jest za faktyczny czas użytkowania auta.

Przejdźmy do tego, dlaczego właśnie wspomniane wyżej Ople z wypożyczalni mającej swoje oddziały w Białymstoku, Olsztynie i Warszawie, warto wynająć właśnie tutaj.

Po pierwsze – samochody mogą być dostarczone przez pracowników firmy w wybrane miejsce w tych miastach.

Po drugie – ceny są naprawdę konkurencyjne, a dla stałych klientów przewidziano atrakcyjne rabaty.

Wreszcie, po trzecie – są to praktycznie nowe pojazdy, mające za sobą przebiegi kilku, najwyżej kilkunastu tysięcy kilometrów i regularnie serwisowane w ASO, co zapewnia ich niezawodność i to w dosłownym tego słowa znaczeniu.

Czym charakteryzują się opisywane modele? No to po kolei.

Opel Movano oferuje masę ładunku do 1,4 tony. Kabina jest wyjątkowo wygodna i oferuje wiele praktycznych funkcji, w tym doskonałą widoczność, umiejscowienie foteli, możliwość ich różnorodnej regulacji, jak również ergonomicznie optymalną kierownicę, która zapewnia wygodę prowadzenia na dłuższych trasach. Niskie progi i stopnie przestrzeni załadunkowej, przesuwane drzwi boczne i tylne o dużej średnicy otworów ułatwiają dostęp i pozwalają za załadunek i rozładunek dużych przedmiotów, np. europalet. Pojemność ładunkowa wynosi 13 metrów sześciennych, a ładowność 1 400 kg. Bez problemu zmieści się tu pięć europalet. Silnik wysokoprężny 2.3 CDTI zapewnia z jednej strony dynamikę pracy, a z drugiej niskie koszty eksploatacji, bo spalanie faktycznie należy do niskich w tej klasie. Zaawansowane podwozie Opla Movano gwarantuje wygodę prowadzenia oraz zawieszenia pojazdu zarówno załadowanego, jak i rozładowanego. Najnowocześniejsze aktywne i pasywne układy bezpieczeństwa, w tym ABS z elektronicznym rozkładem siły hamowania (EBD), stanowią standardowe wyposażenie wszystkich wersji tego modelu. Elektroniczny układ stabilizujący ESP stanowi również standardowe wyposażenie.

Z kolei Opel Combo Łatwo dostępna i pojemna przestrzeń ładunkowa, ergonomiczna kabina, ekonomiczny silnik. W tym roku ten model osiągnął wielki sukces. Przestronny furgon zajął pierwsze miejsce w raporcie dotyczącym samochodów używanych, opublikowanym przez instytut DEKRA w roku 2016, i jako triumfator w kategorii „furgon kombi/mały van” może ogłosić się „zwycięzcą w swoim segmencie”. Samochody oceniono na podstawie wyników obowiązkowych przeglądów technicznych. Czy zatem nie jest to najlepsza zachęta, by pomyśleć o wynajmie na dłuższy okres?

Wszelkich informacji udzielą pracownicy Eco Rental:
Jana Pawła II 85
15-703 Białystok
tel. + 48 608 36 88 88
[email protected]
www.ecorental.pl

 


Przychodzą ze wsparciem nie tylko dla przedsiębiorców komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl