Przygody jak z bajki, by spełniać marzenia

Wiadomości, Przygody bajki spełniać marzenia - zdjęcie, fotografia
PAŹ 07
Galeria Atrium Biała, Białystok, ul. Cz. Miłosza 2 godz: 10:00

O czym marzą dzieci? O niesamowitych przygodach jak z bajki. W dniach 7-12 października najmłodsi mieszkańcy Białegostoku i okolic będą mogli spełnić swoje marzenia. A to za sprawą nowej atrakcji w Atrium Biała. Centrum handlowe zaprosi dzieci w magiczną podróż na Wyspę Piratów. Podczas interaktywnej wystawy na małych odkrywców czekają kreatywne aktywności, pirackie tajemnice i przede wszystkim – świetna zabawa.

Atrium Biała zabierze najmłodszych w niezapomnianą wyprawę na Wyspę Piratów. W dniach 7-12 października w białostockim centrum zagości wystawa interaktywna, a z nią – niezwykłe tajemnice, skrzynie pełne skarbów i morskie zabawy.

Za Bramą Wejściową na małych piratów będzie czekać niezwykła karaibska kraina. Przekraczając próg morskiej przygody przez koło sterowe, uczestnicy będą mogli przeobrazić się w postaci najśmielszych piratów w historii. Do dyspozycji dzielnych odkrywców będzie piracki statek, gdzie próbują sił, rozwiązując zagadkę chińskiego skarbu ukrytego na Rufie. Na Dziobie Statku będą mogli nauczyć się wiązania węzłów żeglarskich, które przydadzą się podczas morskich wypraw.

Atrakcją wystawy będzie też Wyspa Skarbów, gdzie najmłodsi stworzą konstrukcje z piasku kinetycznego, a nawet zbudują piracką twierdzę! W Starej Latarni dzieci będą mogły usłyszeć opowieści o przygodach piratów. Świetną pamiątką przypominającą o dobrej zabawie będą też zdjęcia na Kapitańskim Tronie. Dla wszystkich śmiałków organizatorzy przygotowali również morskie gry i wyzwania: przejście pod tyczką Karaibskiego Limbo i grę zręcznościową Hook Toss.

- Zapraszamy do odwiedzenia Wyspy Piratów całe rodziny poszukujące dla swoich pociech ciekawej rozrywki, pobudzającej kreatywność i dostarczającej niezapomnianych przygód. Chcemy zabrać maluchy w ekscytującą podróż do bajkowego świata – z dala od tabletów, komputerów i ekranów telewizorów – a także zaprosić na zajęcia, które mądrze edukują poprzez zabawę, rozwijają, a jednocześnie mogą być fantastyczną przygodą. Jestem przekonana, że rozbudzająca wyobraźnię scenografia oraz liczne aktywności zadowolą wszystkich małych odkrywców – mówi Justyna Doroszkiewicz, dyrektor Atrium Biała.

Wystawa „Dołącz do załogi piratów” w Atrium Biała odbędzie się w dniach 7-12 października w godzinach 10:00-18:00 na środkowej rotundzie między sklepami Sephora i House. Wszystkie atrakcje w ramach wydarzenia są bezpłatne. Więcej informacji na temat wydarzenia oraz oferty centrum można znaleźć na stronie www.atrium-biala.pl.

(BL)

Przygody jak z bajki, by spełniać marzenia komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama