7°C pochmurno z przejaśnieniami

Przyjdź zobaczyć animowanego Ludwika

Kiedy: 2017-07-17 , godzina: 11:00

Kultura, Przyjdź zobaczyć animowanego Ludwika - zdjęcie, fotografia

W imieniu Białostockiego Ośrodka Kultury w Białymstoku zapraszamy na trzecią edycję niezwykłych warsztatów animacji poklatkowej. W tym celu trzeba przyjść do budynku CLZ w najbliższy poniedziałek, 17 lipca.

Zabierzemy Was w podróż po współczesnym Białymstoku śladami Ludwika Zamenhofa, przeniesiemy się także w czasy XIX-wiecznego miasta.

W jednej z ról „wystąpi” sam Ludwik Zamenhof, reżyserii zaś podejmie się znana animatorka – Elwira Małyszko. Uczestnicy będą mogli nauczyć się podstawowych pojęć związanych z produkcją filmową, samodzielnie wykonają plany zdjęciowe, poznają też zasady rządzące światem animacji.

W ramach warsztatów uczestnicy stworzą nową produkcję, która – ze współczesnej perspektywy – pokaże miejsca związane z Zamenhofem. Wyruszą „w miasto” i samodzielnie zrealizują część zdjęć, dokonają selekcji scen filmowych i sami napiszą do nich dialogi.

17-21 lipca 2017, w godz. 11.00-15.00. Białostocki Ośrodek Kultury / Centrum im. Ludwika Zamenhofa, ul. Warszawska 19, opłata: 50 zł od osoby (płatne do 10.07.2017) – w BOK/CLZ.

(Źródło i foto: BOK/ oprac. Kalina)

Przyjdź zobaczyć animowanego Ludwika komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl