14°C bezchmurnie

Psiaki z Hajnówki zostaną nakarmione. Z akcją pomocy wyruszył OLX

Kiedy: 2017-12-07 , godzina: 10:00

Dziś, czyli w czwartek, 7. Grudnia, startuje 10. odsłona akcji "Nakarm Psa zOLX". Za pośrednictwem aplikacji i strony mobilnej OLX użytkownicy znów będą napełniać miski zwierzaków wirtualną karmą, którą potem OLX zamieni na tony pokarmu, a następnie dostarczy do potrzebujących czworonogów! W akcji może wziąć udział każdy użytkownik Internetu, który zagłosuje na dane zwierzę poprzez kliknięcie w obrazek kości, aż do jej wypełnienia. Zwierzaki karmimy do 18 grudnia.

- W poprzednich 9. edycjach użytkownicy OLX biorący udział w akcji nakarmili 680 psów 40 kotów z 22 schronisk w całej Polsce. Dzięki zaangażowaniu miłośników zwierząt zebraliśmy i dostarczyliśmy bezdomnym czworonogom aż 21 ton karmy – mówi Przemysław Klemczak z OLX.

Oj, będzie się działo... dlatego na 10. edycję powołano sztab "Nakarm Psa z OLX". Dowództwo w nim przejął Mariusz Kałamaga, który na bieżąco będzie informował uczestników o rozwoju wypadków za pomocą mediów społecznościowych OLXa.

Razem z użytkownikami serwisu organizatorzy akcji wybrali już dwa ośrodki, do których jeszcze przed świętami trafi karma: Schronisko "Ciapek" w Hajnówce (woj. podlaskie, niedaleko Puszczy Białowieskiej), oraz schronisko w Tomarynach w woj. warmińsko-mazurskim. Na dziesięciolecie akcji dołożono też trzecie schronisko – w Korabiewicach, niedaleko Żyrardowa w Mazowieckiem!

- W związku z jubileuszem zaplanowaliśmy dodatkowe działania, w które może włączyć się każdy. Wybraliśmy dwa schroniska, dla mieszkańców których przeprowadzimy zbiórkę koców, smyczy, misek, zabawek i innych potrzebnych przedmiotów. Zbiórki przeprowadzimy na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Celestynowie w Warszawie 16 grudnia w godz. 10.00 – 18.00. (Tesco na Górczewskiej) – informują organizatorzy.

Druga zbiórka odbędzie się w Poznaniu, w niedzielę 17 grudnia. Godz. 10:00-18:00. Będziemy wspierać Schronisko  dla Bezdomnych Zwierząt w Gaju (Śrem). Zbiórka przy Tesco na Wilczaku.

(Źródło i foto: OLX/ oprac. ASM)

Psiaki z Hajnówki zostaną nakarmione. Z akcją pomocy wyruszył OLX komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl