Kultura, Quest Muzeum Wojska Białymstoku - zdjęcie, fotografiaOd maja rusza w muzeum gra miejska – quest osadzony w realiach Białegostoku z czasów J. K. Branickiego. Quest będzie trwał od maja do końca sierpnia.

Stuk puk, stuk puk, w półmroku dźwięczą podkowy. Czy to hetman Branicki konno do pałacu wraca, czy tylko echo zbłąkane przy Ratuszu się włóczy? Nie uciekaj! Zaczekaj! Historię opowiedz jak Białystok rozkwitał pod rządami Jana...

Na opowieść o dawnych tajemniczych czasach połączoną z poszukiwaniem skarbu zaprasza Muzeum Wojska. A co trzeba zrobić? Wystarczy z określonego punktu w mieście wziąć ulotkę i krok po kroku wypełniać zawarte w niej polecenia. Polecenia niezwykłe, bo pisane wierszem poprowadzą uczestnika szlakiem wprost do skarbu. Jakiego skarbu zapytacie? To już tajemnica organizatorów i osób które quest ukończą.

Po ulotki zapraszamy do Muzeum Wojska w Białymstoku, Regionalnego Centrum Informacji Turystycznej, Galerii im. Sleńdzińskich oraz do Kawiarni Spółdzielnia Bar&Kafe. Zabawa potrwa od maja do końca sierpnia.

(Źródło: MW/ oprac. Kalina/ Foto: K.)

Reklama

Quest w Muzeum Wojska w Białymstoku komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama