Felietony, Prozą zdobyć puchar debilizmu - zdjęcie, fotografia

Dwie Brytyjki, matka i córka, postanowiły otworzyć kawiarnię. Kochają swoją ojczyznę i chciały to zamanifestować, więc postanowiły serwować angielskie śniadanie, z flagą Wielkiej Brytanii wetkniętą w pieczywo.

Można się sprzeczać czy to najmądrzejsza forma wyrażania swojego patriotyzmu, czy nie. Mi by nie przeszkadzało, gdybym dostawał posiłki z polską flagą, albo na talerzu w biało-czerwonych barwach, choć na pewno nie latałbym na drugi koniec miasta, żeby dostać tak podany posiłek.

Ale ta działająca w Londynie kawiarnia została uznana za...

...RASISTOWSKĄ.

Tak, właśnie dlatego, że serwowała posiłki z brytyjską flagą, i obnosiła się ze swoją miłością do Wielkiej Brytanii. Rzekomo miało to urągać obcokrajowcom. Internet zalała fala hejterskich komentarzy pod adresem tego lokalu, a lewactwo zapluło się od oskarżeń o rasizm, faszyzm i nacjonalizm.

Serio, nie podawały grzanek z keczupem ułożonym w napis „JE**Ć OBCOKRAJOWCÓW", ani „Anglia musi być biała!". Brytyjska flaga, tylko brytyjska flaga. Nic więcej. Faszyzm. RASIZM.

Kiedy do lokalu kobiet przyszedł klient tylko po to, żeby wyjąć z posiłku brytyjską flagę, cisnąć ją o podłogę i pochwalić się tym w internecie, właścicielki poddały się.

Postanowiły zamknąć dobrze dotąd prosperującą kawiarnię.

Kawiarniany faszyzm nie przejdzie.

Jeszcze jedno zwycięstwo lewactwa.

Jeszcze jeden Złoty Puchar Debilizmu w ich rubinowej gablocie.

(https://www.minds.com/RazProzaRazRymemWalczymyZAntypolskimRezimemoraz https://www.facebook.com/razproza/, a także http://www.razproza.pl/)

Raz Prozą: Jak zdobyć puchar debilizmu? komentarze opinie

  • gość 2018-08-17 10:55:39

    W normalnym kraju za ciśnięcie flagą o ziemię dostałby po ryju i dopiero miałby się czym chwalić.

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama