17°C bezchmurnie

Raz prozą: Obcokrajowiec w Polsce

Felietony, prozą Obcokrajowiec Polsce - zdjęcie, fotografia

Szef holenderskiego MSZ, Stefan Blok: „Nie sądzę, by na płaszczyźnie europejskiej było możliwe przeforsowanie równego przyjmowania uchodźców przez każdy kraj. Wschodni Europejczycy nigdy się na to nie zgodzą. A nawet zakładając, że zmieniliby stanowisko i powiedzieli "tak", to jeszcze jedno: przejdźcie się ulicą w Warszawie lub w Pradze. W ogóle nie ma tam ludzi kolorowych. Zabraliby się oni stamtąd w ciągu tygodnia. Prawdopodobnie zostaliby pobici w najprawdziwszym sensie tego słowa. Nie mieliby tam życia".

No taka prawda, nie oszukujmy się.

Widział ktoś kiedyś obcokrajowca w Polsce? Żywego?

No ja nigdy.

Legalnie działa już przecież biuro podróży „Last Travel", współpracujące z zakładem pogrzebowym „Promyczek", które przywozi zagranicznych turystów do Polski. Kierowca podjeżdża autokarem pod Wawel albo Zamek Królewski, wypuszcza turystów, zapala papierosa, a 15 minut później idzie pakować do worków na śmieci trupy obcokrajowców wymordowanych przez polskich nacjonalistów.

A smog w Warszawie to myślicie skąd...?

Polscy katolicy palą obcokrajowcami w kominku, i stąd tyle dymu.

Kaczyński w 2019 roku planuje rozkopać stolicę, pokopać fosy i wąwozy, i zrobić z Warszawy „Czerwoną Wenecję", gdzie Polacy będą mogli gondolami pływać po zbiornikach z krwią obcokrajowców.

Tak jest, nie zmyślam.

Tłumaczcie to na angielski i puszczajcie w świat, niech wiedzo co się u nas dzieje!

(https://www.minds.com/RazProzaRazRymemWalczymyZAntypolskimRezimemoraz https://www.facebook.com/razproza/a także http://www.razproza.pl/)


Raz prozą: Obcokrajowiec w Polsce komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl