Felietony, prozą Tracimy spieranie lewactwem - zdjęcie, fotografia

Rafał Gaweł. Założył Ośrodek który donosi na internautów, żeby nie uciekli od odpowiedzialności za łamanie prawa, następnie złamał prawo i spierdolił z kraju żeby uciec od odpowiedzialności.

Wstawia pełno zdjęć ze swoją żoną, ma potomstwo – ale właśnie wytłumaczył, że jest prześladowany jako mniejszość seksualna.

Jeśli jutro się ogoli i pomaluje twarz pastą do butów, i ogłosi się muzułmanką z Syrii prześladowaną przez pisowski reżim nienawidzący islamistów i kobiet – wzruszę już tylko ramionami.

Lewacy, czy wy naprawdę nie widzicie, że oni sobie Z WAS jaja robią...? Tak, z was, z nikogo innego, tylko z was. Jesteście potrzebni takim jak Gaweł, tylko jako pożyteczni idioci do popierania ich i usprawiedliwiania ich działalności, ich przekrętów, ich psychozy.

Nie ma czegoś takiego, jak ,,lewicowe poglądy". To nie są żadne ,,poglądy", bo tam nie ma żadnej idei. Jeśli na lewicy była jakakolwiek prawdziwa idea, to dawno temu, i była w dodatku... zbrodnicza. Tam jest pustka. To jest pusta skorupa. ,,Poglądy" lewicy polegają na przeszkadzaniu tym, których nazywają prawicą. Podział na prawicę i lewicę ma w sobie dużo fałszu.

Jest podział na normalnych, i na tych, którzy ścigają się kto wymyśli więcej płci, kto mocniej dopierdoli normalności i kto bardziej zaszokuje seksualnie na kolejnej paradzie.

Zamiast skupiać się na tym jak poprawiać to co w świecie złe, popsute i gnijące – tracimy czas na spieranie się z lewactwem, czy faceci w biustonoszach czytający dzieciom bajki w publicznej bibliotece są spoko czy nie spoko. Świat się pali, a my tracimy czas na rozważania – czy posiadanie dzieci zagraża klimatowi bardziej niż jazda samochodem.

(Źródło: https://www.minds.com/RazProzaRazRymemWalczymyZAntypolskimRezimem oraz https://www.facebook.com/razproza/, a także http://www.razproza.pl/ Foto:zrzut ekranu z youtube.com/ Media Narodowe)

Raz prozą: Tracimy czas na spieranie się lewactwem komentarze opinie

 • gość 2019-06-20 21:52:54

  "spierdolił z kraju" Dosadnie powiedziane musiałem przetrzeć oczy jak to zobaczyłem, ale trafne.

 • zbyszek - niezalogowany 2019-06-21 01:54:52

  Brawo DDB !

 • shbb - niezalogowany 2019-06-21 10:49:28

  brawa dla redaktora za ten akrtykul

 • gość 2019-06-21 13:25:14

  Do entuzjastów i bijących brawo - ten artykuł to nie jest twór żadnego redaktora, ani DDB - pod artykułem wskazane jest źródło skąd pochodzi teks i zdjęcie ...

 • gość 2019-06-22 09:20:21

  Ile jeszcze będziecie promować tego spaślaka

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama