Felietony, Prozą dedykacją zakompleksionym - zdjęcie, fotografia

W ostatnich dniach na dużych amerykańskich fanpejdżach pojawił się wpis o bohaterstwie Polaków i o tym jak ocalili Europę przed inwazją bolszewicką. O tym jak bardzo ważne jest przypominanie światu takich historii w tych czasach, gdzie temat zagłady Żydów wydaje się mieć absolutny monopol w debacie historycznej, najlepiej świadczą komentarze zagranicznych internautów.

Zaczynając od kolokwialnych ale jakże autentycznie oddających podziw dla polskiego bohaterstwa, takich jak... ,,O ja pierdolę!" ( <3 ), poprzez: ,,To był dobry wpis. Nie miałem pojęcia o tym wkładzie Polaków dla świata", aż po bardziej rozwinięte, takie jak:

,,I oto jest, moi mili, powód, dla którego lepiej nie wpierdalać się Polakom w drogę. Osiągali zwycięstwo, gdy byli już na krawędzi klęski. Zachowali życie, choć byli już na krawędzi śmierci. Stawiali czoła przeciwnościom niemożliwym do pokonania, stawiali czoła wrogom nieporównywalnie silniejszym od nich, i potrafili wychodzić z tego jako zwycięzcy. Niech Bóg błogosławi Polaków."

,,Serio, Polska nie została odpowiednio doceniona za to, że przez większość swojej historii musiała radzić sobie z najbardziej gównianymi sąsiadami jakich można sobie wyobrazić - i nie poddała się ani razu, mimo że była zmuszona do walki na wielu frontach."

Jeszcze mocniej ujął to Micah Alderliesten: ,,My po prostu nie zasługujemy na Polskę".

,,Polacy przyjęli na siebie bardzo dużo syfu, ale byli kluczowi w powstrzymaniu dwóch największych plag, jakie zaatakowały Europę - w 1920, i 1683 roku. Szkoda tylko, że reszta Europy wykonuje tak fantastyczną robotę w kwestii zbiorowego samobójstwa."

,,A siły Zachodu jak zwykle zostawiły Polaków samym sobie, kiedy musieli sami radzić sobie w powstrzymaniu nawałnicy komunizmu idącego na Zachód."

,,Polacy to wybawcy, którzy uratowali Europę od inwazji tureckiej i bolszewickiej."

,,Niech męstwo Polaków nigdy nie zostanie zapomniane".

,,Niech Bóg błogosławi Polskę!"

Dedykuję wszystkim polskim, zakompleksionym głupcom, którzy dali sobie zaszczepić przez antypolskie media jadowitą nienawiść do polskości.

(Źródło: https://www.minds.com/RazProzaRazRymemWalczymyZAntypolskimRezimem oraz https://www.facebook.com/razproza/, a także http://www.razproza.pl/ Foto: pixabay.com/ news)

Raz Prozą: Z dedykacją zakompleksionym komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama