Felietony, Prozą Zniszczyć całe społeczności ludzi wojny się! - zdjęcie, fotografia

„Gdybym chciał zniszczyć społeczeństwo wroga, gdybym miał długoterminowy plan i gdybym chciał zrobić to kompleksowo i skutecznie, sprawiając, że społeczeństwo samo się zniszczy i pozbędzie się zdolności do samoobrony, mój plan wyglądałby tak.

1. Zniszczyłbym religijne ideały, na których zbudowano społeczeństwo kraju który chcę zniszczyć, i które trzymają ich w poczuciu wspólnoty. Zniszczyłbym chrześcijaństwo.

2. Zniszczyłbym instytucję rodziny. Rozerwałbym na strzępy rodzinę składającą się z ojca i matki, dostarczających społeczeństwu dobrze wychowane dzieci, mające w przyszłości stanowić o sile i bogactwie narodu. Promowałbym na siłę homoseksualne lobby, żeby obniżyć liczbę narodzin nowych dzieci we wrogim społeczeństwie. Czyniłbym starania, żeby zdezorientować dzieci – tak, żeby nie wiedziały jakiej właściwie są płci. Społeczeństwo, które się nie rozmnaża, jest społeczeństwem, które wymiera.

3. Promowałbym koncepcję, że męskość jest toksyczna, i zastępowałbym ją radykalnym feminizmem. Nie ma lepszego sposobu by zbudować społeczeństwo bez męstwa, mniej zdolnego do utworzenia silnej armii. Pozwoliłbym, aby wojsko przeprowadzało eksperymenty społeczne, zamiast skupiać się na przygotowaniu jak najsilniejszych sił zbrojnych. Kazałbym funkcjonariuszom broniącym porządku chodzić w damskich butach na obcasach by poczuli jak to jest być kobietą, w ramach akcji zwiększenia świadomości społecznej (takie akcje odbywały się m.in. w USA). W skrócie – dokonałbym feminizacji męskiej części społeczeństwa, obniżając jego efektywność w razie potrzeby walki.

4. Zniszczyłbym system edukacji. Zainstalowałbym marksistowskich profesorów na uczelniach, tak by nie uczyć wrogiego mi społeczeństwa historii ich kraju, lecz zamiast tego – napełnić im głowy komunistyczna propagandą. Tak by nie mieli zielonego pojęcia kim był Pilecki, Dmowski, Barchański czy Fieldorf, ale żeby uważali Wałęsę za bohatera, komunistów za wyzwolicieli, a okrągły stół za upadek komunizmu.

5. Skłóciłbym ze sobą ludzi na tle rasowym. To najłatwiejsza metoda by „dzielić i rządzić", sprowokować wojnę rasową, wtłaczać mniejszościom do głów kłamstwa o brutalności policji i rozwijać kulturę nienawiści do stróżów prawa.

6. Wykorzystałbym wielkie korporacje i nowoczesne technologie, by całkowicie wykluczyć punkty widzenia niezgodne z nowym porządkiem świata. Stosowałbym cenzurę, banował, odcinał od możliwości wyrażania swoich poglądów.

7. Promowałbym okazywanie braku szacunku dla narodowych symboli. Plułbym na bohaterów walki o niepodległość, ośmieszałbym symbole Powstania Warszawskiego, promowałbym kretyna, który w programie innego pajaca wtyka polską flagę w gówno, na oczach milionów telewidzów.

Reżim, któremu udałoby się wprowadzić do wrogiego społeczeństwa wszystkie punkty tego planu, stałby się największym reżimem komunistycznym na świecie. W przyszłości, stopniowo, metodą małych etapów, zamykałby własnych obywateli w obozach koncentracyjnych, zmuszałby kobiety do aborcji i sterylizował te, które jego zdaniem nie powinny się rozmnażać, oczywiście usprawiedliwiając to pięknymi i górnolotnymi hasłami. Obywatele żyliby jak niewolnicy bez żadnego celu.

Wprowadzanie tych punktów w życie dzieje się tu i teraz, na naszych oczach. I dam wam podpowiedź – wcale nie mam teraz na myśli Rosji."

Artykuł z „Washington Times" autorstwa L Todda Wooda – pozwoliłem sobie jedynie w kilku fragmentach minimalnie zmodyfikować treść by dostosować ją bezpośrednio do sytuacji w naszym kraju. Przetłumaczyłem kilka z kilkunastu punktów, link do oryginału wrzucam w komentarzu.

(Źródło: https://www.minds.com/RazProzaRazRymemWalczymyZAntypolskimRezimemhttps://www.facebook.com/razproza/, a także http://www.razproza.pl// Foto: pixabay.com/ drag queen)

Raz Prozą: Zniszczyć całe społeczności ludzi bez wojny. Da się! komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama