Rejestracja na egzamin z języka angielskiego jeszcze tylko do poniedziałku

Wiadomości, Rejestracja egzamin języka angielskiego jeszcze tylko poniedziałku - zdjęcie, fotografia
GRU 12
Aula Wydziału Budownictwa i Nauk o Środowiska Politechniki Białostockiej godz: 10:00

Tylko do poniedziałku, 2 grudnia, można rejestrować się na międzynarodowy egzamin z języka angielskiego TOEIC. Testy TOEIC® należą do najczęściej stosowanych - uznawane są w ponad 160 krajach.

To solidny egzamin sprawdzający wszystkie 4 umiejętności językowe - słuchanie, czytanie, mówienie i pisanie. Pracodawcy często wykorzystują wyniki tego testu w celu weryfikacji znajomości języka u kandydatów do pracy, to także element ważny w rozwoju kariery zawodowej, a także wtedy gdy staramy się o awans w pracy. Warto dodać, że w dzisiejszych czasach 90% ofert pracy wymaga znajomości języka angielskiego. Większe szanse na zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną mają osoby z udokumentowaną znajomością języka - np. poprzez zdany egzamin TOEIC.

Najbliższa sesja TOEIC® Listening and Reading Test - Public Programme odbędzie się 12 grudnia 2019, o godz. 10:00 w Auli Wydziału Budownictwa i Nauk o Środowiska Politechniki Białostockiej.

Studium Języków Obcych na Politechnice Białostockiej jest jednym z kilkunastu centrów egzaminacyjnych w Polsce, jednym z niewielu we wschodniej Polsce, otwartym nie tylko dla pracowników i studentów PB. Na egzamin w SJO PB może się zapisać każdy.

(Źródło i foto: PB/ oprac. Kalina)

Rejestracja na egzamin z języka angielskiego jeszcze tylko do poniedziałku komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama